Zemheri Dizisi Ne Zaman Başlıyor Nerede Çekiliyor Oyuncuları Kimler Fragmanı Yayınlandı mı?

Çok yakında Show Tv ekranlarında başlayacak olan Zemheri dizisi, dizi severler tarafından merakla beklenmeye başladı. Dizi nerede çekiliyor, oyuncuları kimlerdir, konusu nedir, fragmanı yayınlandı mı merak konusu oldu. Çok yakında Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Zemheri dizisi hakkında tüm detaylar haberimizde.

Zemheri Dizisi Ne Zaman Başlıyor Nerede Çekiliyor Oyuncuları Kimler Fragmanı Yayınlandı mı?

Zemheri dizisi Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz gibi önemli isimler dizinin başrol oyuncuları olarak ön plana çıkıyor. Dizide Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk, Zerrin Tekindor, İlkin Tüfekçi, Engin Öztürk, Hakan Taşkıran, Eylül Kandemir gibi genç ve usta oyuncular bir arada yer alıyor.

Zemheri Dizisi Ne Zaman Başlıyor Nerede Çekiliyor Oyuncuları Kimler Fragmanı Yayınlandı mı?

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Zemheri dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Hilal Saral oturuyor. Çok yakında yayın hayatına başlayacak olan dizi, dizi severleri hem konusu hem oyuncuları hem de nerede çekildiği konusunda oldukça meraklandırıyor. Bu merakları giderecek olan fragman yayınlandı mı dersiniz?

Zemheri Dizisi Ne Zaman Başlıyor Nerede Çekiliyor Oyuncuları Kimler Fragmanı Yayınlandı mı?

Zemheri Dizisi Nerede Çekiliyor?

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimlerinin İstanbul’da olması planlanıyor.

Zemheri Dizisi Konusu

Yakın zamanda Show Tv’de izleyici ile buluşacak olan Zemheri dizisi dram ve romantizm konulu olması bekleniyor.

Zemheri Tüm Oyuncuları ve Karakterleri

Ayça Ayşin Turan

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 yılında Sinop’ta doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünde eğitim görmektedir. “Dinle Sevgili” dizisiyle beraber televizyon dünyasına adım atmıştır. “Karagül” dizisinde canlandırdığı “Ada” karakteri ile çıkış yaşamıştır. “Hakan Muhafız” dizisinde “Leyla” karakterini canlandırmıştır.

Alperen Duymaz

Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuğa Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başladı. Bodrum Masalı dizisinden sonra ismini duyurmaya başladı. Direniş Karatay filminde rol aldı. Çukur ve Çarpışma dizilerinde de rol aldı.

Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse, 9 Şubat 1988 yılında Mersin’de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü 3. sınıfta bıraktı ve şu an Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Deniz Yıldızı, Kalbim Seni Seçti, Ustura Kemal, Uçurum, Beni Affet, Günahkar, Kara Sevda gibi projelerde yer almıştır. 2016 yılında KKTC Magazin Gazetecileri En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Caner Cindoruk

Caner Cindoruk, 1980 yılı Adana doğumludur. Çukurova Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Babası öykü yazarı Zafer Doruk’tur. 2006 yılında Beynelminel filmi ile sinema kariyerine başladı. 2007 yılında Kara Güneş dizisi ile dizi kariyerine başladı. Geç Gelen Bahar, Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği gibi dizilerde de rol aldı. Dar Elbise, Çalsın Sazlar ve Gergedan Mevsimi gibi sinema filmlerinde de oynamıştır.

Zerrin Tekindor

Zerrin Tekindor, 5 Ağustos 1964 Burhaniye doğumludur. Tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve ressamdır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden 1985 yılında mezun olmuştur. Bir İstanbul Masalı, Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney ve daha birçok dizide rol almıştır. Müslüm, İstanbul Kırmızısı, İkimizin Yerine, Pek Yakında ve daha birçok filmde oynamıştır.

İlkin Tüfekçi

İlkin Tüfekçi, 5 Temmuz 1987 İstanbul doğumludur. Tiyatro ile lise yıllarında tanıştı. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Arka Sıradakiler, Karadayı, Kara Para Aşk, Kader Çizgisi ve Papatyam dizilerinde rol aldı.

Engin Öztürk

Engin Öztürk, 28 Eylül 1986 Eskişehir doğumludur. Babası havacı astsubaydır. Lise yıllarından itibaren sekiz yıl voleybol oynadı. 2005 yılında İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulundan mezun olmuştur. 2006 yılında TSK’dan ayrılmıştır. 2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Fatmagülün Suçu Ne, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, Hatırla Gönül gibi dizilerde rol aldı. Çanakkale Yolun Sonu sinema filminde de oynadı.

Hakan Taşkıran

Hakan Taşkıran, 1 Ocak 1996 İstanbul doğumludur. Okan Üniversitesi mezunudur. Gülperi dizisi ile kariyerine başlamıştır. Bekardır.

Eylül Kandemir

Eylül Kandemir, oyunculuk eğitimini yeni tamamlamıştır ve 18 yaşındadır.

Zemheri Dizisi Fragmanı

Show Tv ekranlarında yakın zamanda yayınlanacak olan dizinin henüz fragmanı paylaşılmadı. Fragman paylaşıldığında ilk olarak dizihabercim.com’dan izleyebilirsiniz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.