Zemheri Dizisi Ertan Kimdir Gerçek Adı Dizideki Rolü

Zemheri dizisi çok yakında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Show TV’nin iddialı projesi Zemheri için geri sayım başladı. Dizi severlerin merakla beklediği Zemheri dizisi Show TV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor ve oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi önemli isimler bulunuyor.

Zemheri dizisi konusu ve karakterleri itibariyle oldukça dikkat çekici ve özellikle Ertan karakteri dizinin en merak edilen karakterlerinden birisi. Peki kimdir Ertan?

Zemheri Dizisi Ertan Kimdir Gerçek Adı Dizideki Rolü

Show TV ekranlarında yakın zamanda izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Zemheri dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor.  Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Show TV’nin iddialı dizisi Zemheri’nin yönetmenlik koltuğunda ise Hilal Saral bulunuyor. Zengin oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile Show TV’nin iddialı dizisi Zemheri’de aşk ve adalet kavramları derinden hissedilecek. Dizinin en merak edilen karakterleri ise Ertan ve Berrak kardeşler.

Zemheri Dizisi Ertan Kimdir Gerçek Adı Dizideki Rolü

Zemheri dizisinde Ertan ve Berrak birbirini çok seven iki kardeştirler. Ertan, kardeşi Berrak’ın mutluluğu için her şeyi yapmaya hazır olan bir karakter ve bu karaktere hayat veren isim ise Caner Cindoruk.

Caner Cindoruk(Ertan)

Caner Cindoruk, 1980 Adana doğumludur. Adana Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Babası Zafer Doruk, iki kez ‘Orhan Kemal Öykü Ödülü’nü almış olan bir öykü yazarıdır. Sinema kariyeri 2006 yılında Beynelminel filmi ile başladı. 2007 yılında Kara Güneş isimli dizi ile de dizi hayatına başladı. Geç Gelen Bahar, Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği gibi dizilerde de rol aldı. Gergedan Mevsimi ve Kelebek gibi filmlerde de rol aldı.