Zemheri Dizisi Berrak Kimdir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Show TV iddialı bir proje ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yakın zamanda Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Zemheri dizisi özellikle oyuncu kadrosu ve karakterleri ile dikkat çekiyor. Dizide Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi usta ve genç oyuncular bir arada bulunuyor.

Show Tv’nin iddialı projesi Zemheri’de abi ve kız kardeş rolünde olan Ertan ve Berrak karakterleri, dizinin en merak edilen karakterlerinden oldu. Özellikle güzelliği ile dikkat çeken Zemheri dizisinin Berrak’ını sizler için araştırdık.

Zemheri Dizisi Berrak Kimdir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Show TV’nin yakın zamanda izleyici ile buluşacak olan iddialı projesi Zemheri, Ay Yapım’ın yapımcılığında ekranlara gelecek. Dizinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme aldı ve dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Hilal Saral bulunuyor. Adalet ve aşk kavramlarının işlendiği dizinin oyuncu kadrosu göz dolduruyor. Dizide özellikle güzelliği ile dikkat çeken Berrak karakterine Hazal Filiz Küçükköse hayat veriyor. Peki kimdir Hazal Filiz Küçükköse?

Zemheri Dizisi Berrak Kimdir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Zemheri dizisinde Berrak ve Ertan, birbirine oldukça düşkün olan iki kardeşi canlandıracaklar. İki kardeş dizide tüm dengeleri değiştirecek ve Berrak istediklerini elde etmek için her şeyi yapacak olan bir karakteri canlandıracak.

Zemheri Dizisi Berrak Kimdir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Hazal Filiz Küçükköse (Berrak)

Hazal Filiz Küçükköse, 9 Şubat 1988 Mersin doğumludur. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi biyoloji bölümünü 3. sınıfta bırakmıştır. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde eğitimine devam etmektedir. ‘Emir’in Yolu’ isimli dizi ile oyunculuk hayatı başladı. 2015 yılında ‘Kara Sevda’ isimli dizi ile oldukça ünlendi. Beni Affet, Deniz Yıldızı, Günahkar ve Kalbim Seni Seçti gibi dizilerde de rol aldı.