Zahide Yetişle Yaşlı Kadın İmam Nikahlı Kocasını Sopayla Döverek Hastanelik Etti! Yaşlı Kadın Karakolluk Oldu!

Show tv ekranlarının sevilen programı Zahide Yetiş’le, hafta içi her gün ekran karşısında izleyicileri ile buluşuyor. İzleyicilerin keyifli dakikalar geçirmesine vesile olan program, zaman zaman istenmedik olaylar ile de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programın içeriği çok geniş. İzleyicileri hem eğlendiren hem de bilgilendiren bir program olma özelliği ile Show Tv’nin vazgeçilmezleri arasında olmayı başarıyor.

Zahide Yetişle Yaşlı Kadınİmam Nikahlı Kocasını Dövdü! Yaşlı Kadın Karakolluk Oldu!

Programda neler var neler. Programı izleyen izleyiciler hem yemek tarifleri öğreniyor hem de sağlık konusunda bilgilendiriliyor. Programa özellikle davet edilen doktorlar, birçok hastalık hakkında izleyicileri bilgilendiriyorlar. İzleyiciler bir yandan doktorlardan faydalı bilgiler alırken, programda bir yandan da tencereler kaynamaya ve birbirinden farklı ve lezzetli yemekler yapılmaya devam ediyor. Programı izleyen izleyiciler program boyunca eğlenceli dakikalar geçiriyor.

Zahide Yetişle Yaşlı Kadınİmam Nikahlı Kocasını Dövdü! Yaşlı Kadın Karakolluk Oldu!

Zahide Yetiş’le programına zaman zaman farklı hastalıklara sahip olan ve hastalığına çare bulamayan insanlar da katılıyor. Programın sunucusu Zahide Hanım, soy ismine  yaraşır şekilde hemen yetişiyor ve bu insanlara yardım edebilmek için elinden geleni yapıyor. Programa katılan doktorlar hastalıkların çaresini araştırıyor ve program aracılıyla tedavi ettirilen kişiler sağlıklarına kavuşuyor.

Zahide Yetişle Yaşlı Kadınİmam Nikahlı Kocasını Dövdü! Yaşlı Kadın Karakolluk Oldu!

27 Kasım Çarşamba günü programa konuk olan yaşlı nine, kendisinden 17 yaş küçük eşini döverek karakolluk oldu. Eşini sopayla döven yaşlı kadın eşini başından yaraladı. İmam nikahlı eşini bu duruma sokan nine karakolluk oldu. Zahide Yetiş’leye katılan imam nikahlı eşler arasında neden böyle bir durum yaşandı dersiniz.

Programa yaşlı kadının eşi katılmak istedi. Eşinin kendisini dövdüğünü söyledi ve kendisine yardım edilmesini istedi. Yaşlı kadın ise eşini dövdüğünü kabul etti.Celal amca eşinin kendisine devamlı vurduğunu söyledi. Rahime Teyze vurdukça vurdum dedi. Rahime Teyze evde farklı odalarda kaldıklarını ve küstüklerini söyledi. Odasının kapısına kilit vuran Rahime Hanım, eşinin de kendisini dövdüğünü söyledi. Kendilerine yardım etmesi için Zahide Yetiş’e geldiler. Detaylar gelmeye devam ediyor..

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.