Yasemin Ergene Özilhan Mucize Doktor Dizisiyle Ekranlara Dönüyor Mucize Doktor Doktor Ela Kimdir?

Mucize Doktor-Doktor Ela

2006 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Doktorlar dizisinde “Doktor Ela” karakterini canlandıran Yasemin Ergene Özilhan yıllar sonra yine aynı karakterle Mucize Doktor dizisinde rol alacak. Mucize Doktor dizisinin 14. bölüm fragmanında görülen Yasemin Ergene Özilhan yine bir doktor karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Doktor Ela karakterine hayat verecek olan Özilhan’ın dizideki ve hastanedeki rolünün tam olarak ne olduğunu ilerleyen bölümlerde hep beraber göreceğiz ancak hastanede işler karışacak gibi duruyor.

Yasemin Ergene Özilhan Mucize Doktor Dizisiyle Ekranlara Dönüyor Mucize Doktor Doktor Ela Kimdir?

Doktorlar-Doktor Ela

Doktorlar dizisi Show TV ekranlarında 2006 yılında yayın hayatına başladı ve 4 sezon boyunca yayınlanarak 2011 yılında yayın hayatını sonlandırdı. Dizinin başrollerinde Kutsi, Yasemin Ergene, Leyla Göksun, Bekir Aksoy, Melike Güler ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimler yer alıyordu. Dizi bir hastane dizisi olarak ekranlara geldi ve dizide doktorların yaşantıları ve aşkları konu edilmekteydi. Dizi yurt dışında yayınlanan Grey’s Anatomy dizisinden uyarlanarak Show TV ekranlarında yayınlanmıştı. 4 sezon boyunca yayınlanan Doktorlar dizisinin en sevilen ve dikkat çeken karakterlerinden olan Doktor Ela, uzun zaman sonra sevenlerini mutlu eden haberi verdi ve yeniden Mucize Doktor dizisinde yine aynı karakter ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yasemin Ergene Özilhan Mucize Doktor Dizisiyle Ekranlara Dönüyor Mucize Doktor Doktor Ela Kimdir?

Yasemin Ergene Özilhan, 22 Ocak 1985 tarihinde Hamburg’da doğdu. Koçum Benim adlı dizi ile 2002 yılında oyunculuk hayatı başladı. Daha sonra ise 2004 yılında Ah Be İstanbul isimli dizide oynadı. 2004 yılında Vizontele Tuuba isimli sinema filmiyle ilk sinema deneyimini yaşadı. Doktorlar, Aşk Oyunu dizilerinde de rol aldı. İzzet Özilhan ile evlidir.