Yargı Dizisi Çınar Ölecek Mi? Çınar Diziden Ayrılacak Mı?

Kanal  D ekranlarının sevilen dizisi Yargı, Pazar akşamları izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Dizinin başından beri İncinin katili olarak düşünülen Çınar aslında bir uyuşturucu Çetesinin kurbanı 0lmuştur. Bunun üzerine İnci’nin kim tarafından katledildiği bilinmediği için telefonuyla son görüştüğü kişi olarak Çınar katıl zanlısı kabul edilmiş ve tutuklanmıştır. Yargı dizisi hem konusuyla hem de oyuncularıyla dikkat çekiyor. Şu ana kadar 5 bölüm olarak karşımıza çıkan dizide Çınar karakterinin akıbeti ne olacak merak ediliyor. Yargı Çınar ölecek mi araştırılıyor. Arama motorlarında Yargı Çınar diziden ayrılıyor mu?, Yargı Çınar öldü mü? Arda Anarat Yargı dizisinde ayrılıyor mu sorgulanıyor?

Çınar daha önce de uyşturucu çetesi yüzünden cezaevinde şişlenmiş ancak yaşamaya devam etmiştir. Suçsuz olduğu anlaşılan Çınar’ın ceza evinden çıkmasıyla İnci’yi öldürdüğüne inanan İncinin babası Çınar’ın cezasını kendisi vermek istemiş ve eline aldığı silahla Çınarın yolunu keserek ona ateş etmek suretiyle öldürmek istemiştir.

Yargı Dizisi Çınar (Arda ANARAT ) Kimdir?

Arda Anarat son dönemlerde rol aldığı başarılı projeler ile adından söz ettirmektedir. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelen Arda Anarat Koç burcudur, boyu 1.75, kilosu ise 66’dır. İstanbul Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nden mezun olan yakışıklı oyuncu baba tarafından aslen Samsun, Bafra’lıdır.

Özellikle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Şehzade Mehmed’in çocukluk yılları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Layla Şirin Ajans’a bağlı olarak oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.