Ya İstiklal Ya Ölüm Atatürk Rolünü Kim Oynayacak?

TRT1 ekranlarında Mart ayında 6 bölümlük bir mini dizi olarak yayınlanacak olan ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yapımcılığını Vizyon Film’in üstlendiği 6 bölümlük mini dizide Atatürk rolünü kimin oynayacağı ise merak konusu oldu.

Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ’a, Atatürk rolünü oynaması için teklif götürüldü ancak Kıvanç Tatlıtuğ, 2020 yılında başka bir proje ile anlaştığı için görevi istemeyerek de olsa reddetti. Peki merakla beklenen Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde Mustafa Kemal Atatürk rolünü kim oynayacak?

Ya İstiklal Ya Ölüm Atatürk Rolünü Kim Oynayacak?

Trt1 ekranlarında 2020 yılının Mart ayında yayınlanacak olan Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinin senaryosunu Funda Çetin kaleme aldı. Yapımcılığını Vizyon Film’in üstlendiği Trt1’in 6 bölümlük mini dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Yasin Uslu bulunuyor. Dizi Mart ayında yayın hayatına başlayacak ancak dizide Atatürk rolünü kimin oynayacağı ise herkesi oldukça meraklandırdı.

Ya İstiklal Ya Ölüm Atatürk Rolünü Kim Oynayacak?

Trt1 ekranlarında Mart ayında yayınlanacak olan 6 bölümlük mini dizi Ya İstiklal Ya Ölüm’de Atatürk rolü için Kıvanç Tatlıtuğ’a teklif götürüldüğü öğrenildi.

Daha önce bir çok dizi ve filmde rol almış olan Kıvanç Tatlıtuğ isminin, bu proje ile anılması sevenlerini de oldukça heyecanlandırdı ancak Kıvanç Tatlıtuğ, 2020 senesi için daha önceden farklı bir proje ile anlaştığı için, Ya İstiklal Ya Ölüm dizisine, üzülerek katılamayacağını açıkladı. Peki TRT1 in merakla beklenen mini dizisinde Atatürk rolünü kim oynayacak?

Ya İstiklal Ya Ölüm Atatürk Rolünü Kim Oynayacak?

Trt1’in 6 bölümlük mini dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm’de, Mustafa Kemal Atatürk rolü için anlaşılan isim yakın zamanda açıklanacak. Atatürk rolünü kimin oynamasını istersiniz?

Değerli yorumlarınızı bizimle paylaşın lütfen.