Üç Kız Kardeş Türkan Nereye Kayboldu? Anne ve Babası bulabilecek mi? Mine hamile mi? Yeni Fragmanda neler oldu?

Üç Kız Kardeş Türkan Nereye Kayboldu? Anne ve Babası bulabilecek mi? Mine hamile mi? Yeni Fragmanda Neler Oldu?

Kanal D’de yayınlanan Üç Kız Kardeş Dizisinde son bölümde neler oldu? İzlediğimiz bölümde Türkan ve Somer evleniyor ve Somer Türkan’a “Benimle evli olabilirsin ancak asla karım olmayacaksın” demişti ancak daha sonra beklenmeyen gelişmeler oldu! Bu gelişmeler neler? Gelecek bölümde neler olacak?

Üç kız kardeşin 2. bölümünde Somer ile Mine büyük bir kavga ettiler ve Somer evi terk etti. Mine ise Somer’e eğer evi terk ederse bir daha asla aramayacağını söylese de işe yaramadı. Mine’nin aşk acısı ile yanıp tutuşan Somer, acısını unutabilmek için Türkan’a birlikte dışarıda eğlenmek istediğini söyleyerek gece kulübüne gittiler ve Somer’in fazla sarhoş olması sebebi ile ilişki yaşadılar. Ancak uyandıktan sonra büyük hata yaptığını söyleyen Somer hemen aşkından yandığı Mine’nin yanına gitti ve onu asla unutamadığını söyledi. Mine ise Somer’e hamile olduğunu söyledi.

Aynı zamanda ablası Türkan’a bir şeyler olduğunu düşünen ve şüphelenmeye başlayan Derya, ablasını aramaya başlar. Eve apar topar girdiğini görür ve aradığında hizmetçi, Türkan’ın evde olmadığını söyler. Derya bu olaydan iyice şüphelenmeye başlar ve araştırmaya devam ederken ablası Türkan’ın bir kaç gün önce hastanede yüzü mosmor bir şekilde kamyon çarpmış gibi olduğunu öğrenir. Kayınvalidesi Rüçhan’dan dayak yediğini bilmediği için artık dayanamaz ve eve gittiğinde anne ve babasına bu olayları aktarır. Anne ve babası bu olaya çok şaşırır ve korkar. Hemen evlerine gidip Türkan’ı almak isterler ancak ev bomboştur. Yeni bölümde Türkan’ın anne ve babası Türkan’ı bulabilecek mi hep beraber göreceğiz.

FRAGMANDA NELER OLUYOR?

Diziden hemen sonra yayınlanan 3. bölüm fragmanında görüyoruz ki Türkan başka bir evde özgür bir hayat yaşayamıyor. Kayınvalidesi Rüçhan onu kapatmış bir durumda ve özgürlüğünü istiyor. Aynı zamanda kardeşi Derya’nın flörtünü görüyoruz. Diziye Derya’nın flörtü olarak Anıl Tetik katılıyor. Önümüzdeki günlerde yayınlanan fragmanlar ve bölümler ile daha ayrıntılı inceleyebileceğiz.

3. Bölüm Fragmanı: