SURVİVOR’DA KONSEYDE GERGİNLİK

SURVİVOR’DA KONSEYDE GERGİNLİK

Survivor’da konseyde gerginlik yaşandı. Survivor’da konseyde kavga çıkmasının nedeni neydi? Survivor’da Yasin ve Hikmet arasında gerginlik yaşandığı fragmanlarda gözüküyor. Bu gerginlik ve kavga neden çıktı? Başka bir sahnede Mert ile Acun Medya ekibinden birinin tartıştığını görüyoruz. Sinirler neden gerildi?

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor’da dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazandı. Survivor’da dokunulmazlık oyununda 2-1 Ogeday ve Adem karşı karşıya kaldı. Final oyununda yani bayrak yarışında Kırmızı takım parkuru çok önde bitirse ve atışlara erkenden başlasa da Ogeday 4 topu daha hızlı potaya sokarak finali Gönüllüler takımına kazandırmayı başardı. Bu sayede mavi takım ufak bir ödül sahibi oldu ve karınlarını doyurdu. Daha da önemlisi konseyde işleri çok daha kolaylaştı.

SURVİVOR’DA KONSEYDE GERGİNLİK

Survivor fragmanlarında konseyde büyük bir gerginlik yaşadığını görüyoruz. Survivor’da birçok kez kavgalar, gerilmeler, sözlü tartışmalar, itişmeler olduğunu gördük. Ancak bu olanlar her zaman ada yaşamında ya da oyun sahasında oluyordu. Bu kez konseyde sinirlerin çok yükseldiğini ve ortalığın karıştığını görüyoruz. Fragmanda karşımıza Hikmet ve Yasinin birbirlerinin üzerine yürümesi gözüküyor. Daha sonra bir anda ortalık karışıyor ve herkes tartışmayı sonlandırmaya ve ayırmaya çalışıyor. Bu kavga diskalifiye ile sonuçlanacak mı?

Survivor konseyinde büyük bir gerginlik daha yaşandığını görüyoruz. Yasin ve Hikmet arasındaki kavgadan sonra fragmanda daha da sıradışı ve görülmemiş bir olaya şahit oluyoruz. Bu sahnede yine Hikmeti görüyoruz, Yasin ile aralarındaki mesele büyüyor anlaşılan. Daha sonra Adem ve Mert de olayı ayırmak ister gibi. Sıra dışı olan olay ise bugüne kadar pek şahit olmadığımız türden bir mesele. Birçok kez survivor serisinde kavga ve diskalifiye ile sonuçlanan olaylar yaşansa da Acunmedya ekibinin olaya dahil olduğunu hiç görmemiştik. Burada ise 2 ekip üyesinin bu olayı ayırmaya geldiği görünüyor. Olay oldukça büyük ve sinirler gerilmiş durumda. Bu olaylar diskalifiye ile sonuçlanacak mı?