SURVİVORDA KİM ELENDİ? 23 ŞUBAT SURVİVOR KİM ADAYA VEDA ETTİ? ADADAN KİM GİTTİ? SURVİVOR 2022 ELENEN KİM?

SURVİVORDA KİM ELENDİ? 23 ŞUBAT

İzleyiciler Survivor 2022 Allstar kadrosunda bu gece kimin elendiğini merak ediyor. Herkes Televizyona kenetlenmiş durumda. Bu gece konseyde adaya veda eden isim kim? Survivor allstar 2022’de konseyde en son Yunus Emre, Nagihan, Yasin, Gökhan potaya çıkmışlardı. Bu gece bu dörtlüden birisi elenecek.

Survivorda yaşanan son konseyde Yasin ve Hikmet arasında büyük bir kavga çıkmıştı. Konseyde denk gelmediğimiz türden bir olaydı ve kamera arkasında yaşanmıştı. Daha sonra Yasin ve Hikmet ceza aldı. Peki bu potaya neden Yunus Emre, Yasin, Gökhan üçlüsü çıktı? Yasin’in savunmasına göre “Biz üçümüze grup diyorsunuz ve bizi dışlıyorsunuz, bizim tek olayımız arkadaş olmamız” demişti. Aynı şekilde Gökhan da Gönüllüler takımında kendi ismini yazanlara çok sert çıkmıştı.

KONSEYDE SERT TARTIŞMA

Konseyde Nagihan ve ünlüler takımı arasında sert bir tartışma geçti. Nagihan, oyunlarda çok başarılı olduğu halde kendi isminin yazılması ve potaya girmesi nedeni ile kendi takımına ateş püskürdü. Ünlüler takımının erkekleri ise Nagihan’ın oyunlarda iyi olması ile potaya girmesinin alakası olmadığını, adanın huzurunu çok fazla kaçırdığını ifade etti. Nagihan ise kırmızı takımın erkeklerine “Bizim kadınlar olarak sıkıntımız yok, siz erkekler olarak başarılı değilsiniz. Hem suçlu hem güçlüsünüz, beni nasıl yazarsınız” tarzı sitemlerde bulundu. Atakan’a ise “kaypak” tarzı kelimeler kullandığı için Atakan da çok gerildi.

ADAYA VEDA EDEN İSİM

Adaya veda eden isim YUNUS EMRE ÖZDEN oldu. Adadan veda ederken bir hayli hüzünlü ve sitemkardı. Konseyin gergin geçmesinin de payı büyük olsa da haksızlığa uğradığını savunan Yunus Emre Özden adaya veda etti. Yasin ise bu haberi aldığında gözyaşlarını tutamadı.

 

YUNUS EMRE ÖZDEN KİMDİR?

Yunus Emre Özden 1993 yılında doğmuş. Silivri’de dünyaya gelmiş. Açıköğretim Fakültesi Ulaştırma Lojistik Bölümü öğrencisi.

Daha sonra 17 yaşında katalog çekimleri, 18 yaşında Fashion Week’te yer almış. Spor salonunu sevmeye başladığından beri MMA dövüşleri yapmaya başlamış. Sporcu 2019 yılında İstanbul 2.’si Türkiye 3.’sü olmuş.