Survivor’a Katılmak İçin 2 Bin Kilometre Bisiklet Sürdü Mersinli Lütfi Kimdir?

 

Mersinli Lütfi Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekmek için 2 bin kilometrelik yolu bisikleti ile kat ediyor. Mersinli Lütfi’nin amacı Survivor’a katılabilmek. Yıllardır Survivor’a başvurduğunu ancak kabul edilmediğini söyleyen Mersinli Lütfi, bu sene de bu yola başvurduğunu ve Survivor’a katılmak istediğini söyledi. Sesini Acun Ilıcalı’ya duyurabilmek için bu yola başvurduğunu söyleyen Mersinli Lütfi şimdilik bin 700 kilometrelik yol kat etti. Mersinli Lütfi Anbaroğlu Survivor yarışmasına katılabilmek için Tarsus’un Kleopatra Kapısı’ndan bisikleti ile beraber hareket etti ve yaklaşık 16 gün sonra Balıkesir’e ulaştı. Balıkesir’de höşmerim tatlısı yiyerek dinlenen Anbaroğlu, tekrar İstanbul’a doğru hareket etti.

Survivor’a Katılmak İçin 2 Bin Kilometre Bisiklet Sürdü Mersinli Lütfi Kimdir?

Daha önce de Survivor yarışmasında yarışan Cumali Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 1600 kilometre yol yürüyerek gelmişti ve Beyaz Show’da Acun Ilıcalı ile tanışarak, Survivor’a katılma sözünü Acun Ilıcalı’dan almıştı. Bu sene ise Mersinli Lütfi, Tarsus’tan İstanbul’a 2 bin kilometrelik yolu bisiklet ile kat ederek Survivor’a katılmak için Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekmeye çalışıyor. Acun Ilıcalı’nın resimlerinin baskılı olduğu tişört ile bin 700 kilometre yol kateden Mersinli Lütfi’nin en büyük hayali Survivor yarışmacısı olabilmek. Bunun için 16 gündür pedal çeviren Anbaroğlu, Acun Ilıcalı’nın dikkatini çekmek istiyor.

Survivor’a Katılmak İçin 2 Bin Kilometre Bisiklet Sürdü Mersinli Lütfi Kimdir?

Tarsus’tan 27 Kasım tarihinde bisikleti ile hareket ettiğini söyleyen Mersinli Lütfi bugün itibariyle bisiklet üzerinde 17. günü olduğunu ve Antalya, Kemer, Finike, Fethiye, Muğla, Aydın, İzmir, Manisa, Akhisar üzerinden Balıkesir’e ulaştığını söyledi. Balıkesir’e gelene kadar bin 700 kilometre yol kat ettiğini söyleyen Mersinli Lütfi, yıllardır Survivor’a başvurduğunu ancak kabul edilmediğini söyledi. Bu yolla Acun Ilıcalı’bunu dikkatini çekmeyi ve Survivor’a katılmayı hedefleyen  turizm fotoğrafçısı Lütfi Anbaroğlu’nun hedefine daha 300 kilometrelik yolu var.

Survivor’a Katılmak İçin 2 Bin Kilometre Bisiklet Sürdü Mersinli Lütfi Kimdir?

Eğer Survivor’a katılırsa şampiyon olacağına inanan Mersinli Lütfi, hayatında sevdiği 3 insanın olduğunu ve onların annesi, babası ve Acun Ilıcalı olduğunu söyledi. Onların resimlerini tişörtüne bastırarak yolculuk yapan Mersinli Lütfi’nin tek hayali Survivor’a katılmak.