Survivor All Star İlk Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor İletişim Ödülü Kimin Oldu? Yasin ve Hikmet Ödülden Faydalanabilecek mi?

Survivor’ın Bu sezonki ilk iletişim oyununu kim kazandı?

Survivorda merakla beklenen iletişim ödülünde oyun öncesi duygusal anlar yaşandı. Yarışmacılar ödüle ne kadar ihtiyaçları olduğunu ve Survivor’ın çok zor şartlarda gerçekleştiğini ailelerine olan hasretlerini dile getirdi. İki taraf da bu ödüle çok fazla odaklandıklarını ve bunun için sonuna kadar mücadele edeceklerini belirttiler.

Bazı yarışmacılar gözyaşlarına hakim olamadılar. Atakan’ın dövüşçüyüz evet zor şartlarda yarışıyoruz ama duygusal çocuklarız aslında cümleleri dikkat çekti. Ödül oyununda Hikmet’in doktorla tartışması da dikkat çekti. Hikmeti oynatmak istemeyen doktora hikmet eğer ayağında enfeksiyon oluşursa Hikmet’i elemelerini söyledi ve oynamak istediğini belirtti. Hikmet yoğun ısrarları üzerine doktoru ve ekibi ikna ederek oynamaya devam etti.

 

İşte İletişim Ödülünü Kazanan Taraf

İlk oyunda Evrim ve Merve Aydın karşı karşıya geldi ve kazanan Merve oldu. Kadınlar Turu 8-6 ünlülerin üstünlüğüyle tamamlandı. Erkekler Turunda ilk oyunda Barış ve Berkan yarıştı kazanan Berkan oldu. Erkekler Turu 8-3  gönüllülerin üstünlüğüyle tamamlandı ve durum 1-1 e geldi Survivor’ın klasikleşmiş ve merakla beklenen ilk ödül oyununda kıran kırana geçen mücadelede Survivor’ın ilk iletişim ödülünde kazanan taraf en iyilerde  3-1  lik  skorla gönüllüler oldu. Ödülden dünkü cezalarına rağmen Yasin ve Hikmet de faydalandı.

Berna oyun esnasında sinirlerine hakim olamadı ardından bağırarak ve çevresindeki objeleri tekmeleyerek ağlamaya başladı. Bol çamurlu parkurun sonunda kazanana ödül olarak yakınlarından gelen elektronik postalar izletildi.