Survivor 2020 Yarışmasına Katılacak Dizi Oyuncusu Kim?

Survivor 2020 yarışması daha başlamadan gündem olmaya devam ediyor. Yayınlandığı her yıl izleyiciler tarafından oldukça beğenilen ve milyonlar tarafından izlenen Survivor yarışması bu sene de merakla bekleniyor. Yarışmanın konsepti acaba nasıl olacak, yarışmacıları kimler olacak, sunucusu kim olacak gibi sorular cevap bekliyor. Survivor 2020’nin yarışmacıları yavaş yavaş belli olmaya başladı. İlk olarak Ersin Korkut daha sonra da MasterChef Türkiye’den elenen yarışmacı Yasin Obuz’un isimleri gündeme geldi. Bu isimleri Survivor 2020’de görme ihtimalimiz yüksek. Enes Batur’un da Survivor’a katılacağı yönünde iddialar vardı ancak yaptığı açıklamada yeni çıkaracağı şarkı sebebiyle Survivor’a katılmayacağını duyurmuştu. Son olarak ise gündeme bir dizi oyuncusunun Survivor 2020’ye katılacağı haberi geldi.

Survivor 2020 Yarışmasına Katılacak Dizi Oyuncusu Kim?

Survivor 2020 yarışmasına bir dizi oyuncusu katılıyor. Yayınlandığı her yıl Türkiye’nin en çok izlenen yarışması olan Survivor 2020’nin başlamasına sayılı günler kala yarışmacıları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Birçok ünlü ismin daha önceden de yer aldığı yarışmaya bu yılda ünlü isimler katılıyor. Bu yılki konseptinin tam olarak ne olacağı açıklanmayan yarışmanın acaba ünlüler-gönüllüler konsepti ile mi ekranlara geleceği merak konusu oldu.

Survivor 2020 Yarışmasına Katılacak Dizi Oyuncusu Kim

Son olarak Survivor 2020’ye bir dizi oyuncusunun katılacağı duyuruldu. Survivor’a katılacak olan dizi oyuncusunun Arka Sokaklar dizisinin Murat komseri Uğur Pektaş olma ihtimali yüksek gibi görünüyor.