Survivor 2020 Sunucusu Kim Olacak?

Yayınlandığı her yıl izlenme rekorları kıran ve izleyicileri ekran başına kilitleyen Survivor yarışması yakın tarihte başlayacak. Survivor 2020 yaklaşırken, yarışmanın sevenleri heyecanla formatın nasıl olacağı, yarışmacıların kim olacağı, yarışmayı kimin sunacağı gibi konularda açıklama yapılmasını bekliyor. Survivor 2020 yarışmasında yarışacak bazı isimler belli oldu bile. Çok Güzel Hareketler Bunlar programında tanıdığımız Ersin Korkut ve Arka Sokaklar’ın Murat Komseri olan Uğur Pektaş isimleri yüksek ihtimalle Survivor 2020’de yer alacak gibi görünüyor.

Uğur Pektaş

Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef yarışmasının eğlenceli ve hareketli ismi Yasin Obuz’un da Survivor 2020’de yer alması söz konusu olabilir. Survivor 2020 için Enes Batur’un da ismi geçiyordu ancak yeni çıkaracağı şarkısı sebebi ile yarışmada olmayacağını duyurdu Enes Batur. Yarışmacılar birer birer belli olmaya başladı ancak yarışmanın sunucusunun kim olacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Survivor 2019 yarışmasını Murat Ceylan sunmuştu. Daha önceki senelerde ise yarışmanın sunucus Alp Kırşan’dı.

Alp Kırşan

Survivor 2020 Sunucusu Kim Olacak?

2019 yılında yayınlanan Survivor halen daha gündemde kalmaya devam ediyor. Hem eğlenceli hem sert hem heyecanlı geçen Survivor 2019 yarışmasında şampiyon olan isim Yusuf olmuştu. Finale kalan iki isimden biri olan Seda ise şampiyonluğa en az Yusuf kadar yakındı ancak izleyicilerin oyları ile Survivor 2019 yarşmasının şampiyonu Yusuf olmuştu. Yarışmanın en büyük şampiyon adaylarından olan Hikmet ise sakatlanarak yarışmaya veda etmişti. Survivor 2019 yarışmasında daha önceki yıllardan farklı olarak sunucu değişikliğine gidilmiş ve yeni sunucu Murat Ceylan olmuştu. Survivor 2020 yaklaşırken ve yarışmacılar yavaş yavaş belli olurken, sunucunun kim olacağı da merak konusu oldu. Survivor 2020’de de sunucu olarak Murat Ceylan ismini mi göreceğiz yoksa Alp Kırşan mı tekrar sunucu olacak? Hangisine teklif götürüldü ya da ikisine de teklif götürülmedi mi?

Murat Ceylan

Survivor 2020 Sunucusu Kim Olacak?

Survivor 2020’nin formatının ünlüler gönüllüler mi olacağı da merak ediliyor ancak sunucusunun kim olacağıda bir hayli merak konusu oldu. Bir çok sosyal platformda hangi sunucuyu istersiniz şeklinde yarışmalar yapılıyor. Bu yarışmalardan çıkan sonuç verilecek kararda etkili olur mu bilinmez ancak şu an için gündemde olan iki isme de teklif götürüldüğü konusunda bir açıklama yok. Survivor 2020 sunucusunun kim olacağı açıklandığı anda ilk olarak dizihabercim.com’dan öğrenebilirsiniz.