Survivor 2020 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2020 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor programına ülkemize getiren, Tv 8 ekranı patronu Acun Ilıcalı seriye devam ediyor. Yayınlandığında mükemmel Reyting oranları alan Survivor 2020 programı Ne Zaman başlayacak, formatı ne olacak ve kimler yarışacak haberinizden öğrenebilirsiniz.

Survivor 2020 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2018, ünlüler gönüllüler formatı ile izleyicinin karşısına çıkarken, 2019 yılında ise Türkiye-Yunanistan formatı ile seyircisi ile buluşmuştu. 2020 formatının nasıl olacağı tartışılırken, formatın tekrardan Ünlüler-Gönüllüler olacağı açıklandı.

Survivor 2020 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2020 yarışmasının ne zaman başlayacağı konusunda hayranlar sürekli arayış içersinde. Yarışmanın açılmasına dair ise henüz Acun Ilıcalıdan resmi bir açıklama gelmedi. Ancak, Survivor 2019 programı geçen sene 2 şubatta yayına girmişti. Buna bakacak okursak 2020 yılında da survivor yarışmasının Şubat ayında yayına gireceğini düşünüyoruz.

Survivor 2020 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor Yarışmalarından 2 kişi açıklandı;

Acun Ilıcalı Survivor 2020 de yarışacak iki ismi açıkladı. Bu isimlerin Ersin Korkut ve Uğur Bektaş olduğu kamuoyuna duyuruldu. Ünlüler-Gönüllüler formatında yayınlanacak olan Survivor 2020 yarışmasında kimler yer alacak merak konusu oldu. Ancak, sadece bu iki isim açıklandı. İsimler duyuruldukça sayfamızdan be bu haberimizden takip  edebilirsiniz. Uğur Pektaş ve Yasin Obuzun da katılacağı söylentileri var. Ama bu isimler kesin değil.