Survivor 2020 Mert Öcal Kimdir Nerelidir?

Survivor 2020 Mert Öcal Kimdir Nerelidir?

Merakla beklenen Survivor 2020, 16 Şubat Pazar günü Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Bu sene ünlüler gönüllüler konsepti ile izleyiciler ile buluşacak olan yarışmada, birbirinden farklı isimler oldukça dikkat çekiyor.

Survivor 2020’nin en dikkat çeken yarışmacılarından birisi de, bu sene ünlüler takımında yarışan yakışıklı oyuncu Mert Öcal. Peki kimdir Mert Öcal? Bu haberimizde sizler için Mert Öcal’ı araştırdık.

Survivor 2020 Mert Öcal Kimdir Nerelidir?

Survivor 2020 ünlüler takımı:

Mert Öcal, Şaziye İvegün Öner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Gören, Barış Murat Yağcı, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut,

Survivor 2020 gönüllüler takımı:

Sadık Ardahan, Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Fatma, Burak, Meryem, Evrim, Makbule, Ceyhun Uzun, Tayfun Erdoğan, Nisa

Survivor 2020’de ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya mücadelesi ekranlara gelecek. Ünlüler takımında Türkiye’nin yakından tanıdığı bir çok isim var ve bu isimlerden birisi de oyuncu Mert Öcal.


Survivor 2020 Mert Öcal Kimdir Nerelidir?

29 Eylül 1982, İstanbul doğumludur. ‘Best Model of Turkey’ yarışmasında 1. oldu ve daha sonra ‘Best Model of the World’ yarışmasını da kazandı. Bir ara Gamze Özçelik ile birliktelik yaşadı. Görgüsüzler, Bizim Okul, Aşk Yeniden, Rüyalarda Buluşuruz, Asla Unutma gibi dizilerde rol aldı.