Son Moda Yeni Sunucusu Aslı Turanlı Kimdir?

Kanal D ekranlarında 28 Aralık  2019 Cumartesi günü yeni bölümleri ile Son Moda programı yayın hayatına başladı. Son Moda programı daha önceden 39. bölümü ile sezon finali yapmıştı ve programı Müge Uzel sunuyordu. 40. bölümü ile yayın hayatına yeniden başlayan Son Moda programının yeni bölümlerini ise Aslı Turanlı sunuyor. Kanal D ekranlarının sevilen programı Son Moda’nın yeni sunucusu Aslı Turanlı özellikle güzelliği ile de oldukça dikkat çekiyor. Aslı Turanlı’nın kim olduğuysa programı takip edenler arasında merak konusu oldu.

Son Moda Yeni Sunucusu Aslı Turanlı Kimdir?

Aslı Turanlı’nın sunumuyla Cumartesi günleri Kanal D ekranlarında saat 14:00’da izleyicilerin karşısına çıkan Son Moda programında, modanın nabzı tutuluyor. Programda en yeniler, en trendler izleyicilere sunuluyor. Programa birbirinden farklı ve önemli konuklar katılıyor. 28 Aralık günü programa konuk olan Deniz Akkaya ise programa oldukça renk kattı.

Son Moda Yeni Sunucusu Aslı Turanlı Kimdir?

Aslı Turanlı’nın sunumuyla yeni bölümleri ekrana gelen Son Moda programının 40.bölümü oldukça güzel geçti. Aslı Turanlı bu bölümde ATV kullanarak izleyicilerin beğenisini topladı. Programa bugün konuk olan Deniz Akkaya, programa oldukça neşe kattı. Deniz Akkaya, hem sağlıklı olma hem de kendisinin de ilgilendiği boks sporu ile ilgili bilgiler verdi. Programda bugün 2020 yılının en trend söz ve nişan kıyafetlerini almak için  dikkat edilmesi gerekenlerde Aslı Turanlı’nın gündemimdeydi. Bugün kök hücre tedavisi ile ilgili önemli bilgiler de programda izleyicilere sunuldu.

Son Moda Yeni Sunucusu Aslı Turanlı Kimdir?

Aslı Turanlı, 1995 doğumludur. Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Avrupa Birliği bölümü mezunudur. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmıştır ve oyuncu olmak istediğini söylemiştir. Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. Aslı Gibidir isimli sinema filminde rol aldı. Ata Demirer ile birliktelik yaşadığı zamanlar magazin gündemine oturdu.