Sevgili Geçmiş Dizisi Final Yapıyor 8.Bölüm Final Bölümü

Cuma akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanan Sevgili Geçmiş dizisi final yapma kararı aldı. Uzun zamandır final yapacağı yönünde dedikodular dolaşıyordu ancak dizi yapımcılarından bu konuda bir açıklama gelmemişti. Bugün yapılan açıklamayla Sevgili Geçmiş dizisi sevenlerine kötü haber verildi. Dizi 13 Aralık Cuma günü final bölümünü yayınlayacak.

Sevgili Geçmiş Dizisi Final Yapıyor 8.Bölüm Final Bölümü

Sevgili Geçmiş dizisi televizyon ekranlarına hızlı bir giriş yaparak iddialı bir proje olduğunu göstermişti ancak reytinglerde istediğini bulamamıştı. İlk bölümünde işlenen cinayet, cinayetin saklanması, annesiz büyüyen 3 kardeş, annelerine kavuşmaları, anne ve 3 kardeş hakkında her şeyi bilen gizemli bir adam ve daha bir çok konuyla izleyenlerin ilgisini çekmiş gibi görünsede dizi beklenen ilgiyi görmedi ve final kararını açıkladı. Sevgili Geçmiş dizisi 13 Aralık Cuma günü sekizinci bölümüyle final yapıyor .

Sevgili Geçmiş Dizisi Final Yapıyor 8.Bölüm Final Bölümü

Kızlar annelerini buldular. Sinan babasını öldürenlerin kim olduğunu öğrendi. Dizide izlediğimiz bu sahneler dizinin erken final kararı yapmasında etkili olan iki olay olabilir.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.