Sevgili Geçmiş Dizisi Final mi Yapıyor?Sevgili Geçmiş Ne Zaman Final Yapacak?

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Sevgili Geçmiş dizisi ilk bölümü ile izleyicilerin dikkatini çekmişti. Yayınlanan ilk bölümde işlenen cinayet ve cinayetin açığa çıkmaması için Cahide’nin kızlarının neler yapacağı merak konusu oldu.

Cahide

Bu sırada Cahide ise cezaevindedir. Cezaevinden çıktığında kızları ile kavuşan Cahide’yi, İpek ve Deren anne olarak kabullendi ancak Çilem babasının ölümü ile suçladığı annesini kabullenmedi. Anne ve kızların kavuşmasına vesile olan ve dizide gizemli halleri ile dikkat çeken Cemal’in ise kim olduğu ve kızlar ve ailesi hakkında nasıl bu kadar şey bildiği merak konusu.

Cemal

Dizi konusu ve heyecan dolu sahneleri ile izleyenlerin ilgisini çekmiş gibi görünsede final yapacağı ve reytinglerinin iyi olmadığı haberleri dolaşmaya başladı. Peki bu haberlerin aslı var mı? Dizi erken final yaparak sevenlerini üzecek mi?

Sevgili Geçmiş Dizisi Final mi Yapıyor?Sevgili Geçmiş Ne Zaman Final Yapacak?

Azra

Cuma akşamları Star tv ekranlarında yayınlanan Sevgili Geçmiş dizisi Süreç Film’in yapımcılığında ve Aydın Bulut’un yönetmenliğinde yayın hayatına başladı. Dizinin senaristi ise Funda Alp’ti. Dizide Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik ve Elifcan Ongurlar gibi usta ve genç oyuncular bir arada yer alıyor. Oyuncu kadrosu ile de ilgi çeken dizi erken final mi yapıyor yoksa konuşulanların hepsi söylentiden ibaret mi?

Sevgili Geçmiş Dizisi Final mi Yapıyor?Sevgili Geçmiş Ne Zaman Final Yapacak?

Dizinin reyting problemi yaşadığı ve final yapma kararı hakkında söylenenlerin doğruluk payı var diyebiliriz ancak dizide kısa bir süre önce senarist değişikliğine gidildi. Dizinin senaristi Funda Alp’in yerine senarist olarak Gül Abus getirildi. Daha sonra ise dizide yönetmenlik koltuğunda oturan Aydın Bulut ismi yerine ise Osman Kaya getirildi. Dizi bu değişikliklerle beraber iddialı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor ve şu an için final söz konusu değil.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.