Sefirin Kızı Nare Kimdir? Sefirin Kızı Kavruk Kimdir? Sefirin Kızı Reyting Sonuçları, Neslihan Atagül Doğulu Kimdir

Sefirin Kızı Kavruk Kimdir? Sefirin Kızı Reyting Sonuçları, Neslihan Atagül Doğulu Kimdir?

Star Tv ekranlarında 16 Aralık Pazartesi akşamı seyircisi ile buluşan Sefirin Kızı seyirciler tarafından oldukça beğenildi. Pazartesi günleri Çukur dizisine rakip olarak Star tv ekranlarına gelen Sefirin Kızı dizisi Çukur dizisini Reyntinglerde geçemese de oldukça başarılı oldu diyebiliriz. Sefirin Kızı dizisi Başrol oyuncusu daha önce Fatma Gülün Suçu Ne dizisinde de Oynayan Engin Akyürek. Engin Akyürek’in ise dizide zengin bir aile olan Efeoğullarının oğlu olarak izleyeceğiz.

Sefirin Kızı Kavruk Kimdir? Sefirin Kızı Reyting Sonuçları

Kavruk karakteri ise izleyenleri bir ayrı heyecanlandırdı. Bir o kadarda meraklandırdı. Kavruk karakteri deli mi yoksa etkilendiği olaylar nedeni ile böyle mi davranıyor sorularını akla getirdi. Kavruk karakteri deli değil. Geçmişte yaşanan düğünde ve o düğünde olan olaylarda kötü anılar yaşamış ve bu nedenle bu konuda farklı davranışlar sergiliyor. Kavruk olur olmadık yerlerde çok farklı konuşuyor. Bu nedenle de gergin dakikalar yaşatıyor.

Sefirin Kızı Nare Kimdir?

Sefirin Kızı Nare Efeoğullarını oğlu Sancarın  sevdiğidir. Ondan bir de çocuğu var. Ayrılmışlar. Nare kendini atıp gitmiş. Bu olay da kavruk karakterinin ağzında hep. Uçtu gitti diyor Nare için. Sancar Sefirin Kızı Narenin bırakıp yurt dışına kaçtığını düşünüyor.  Ancak nere GERDEKGECESİNDEn sonra uçurumun kenarından kendini atmak İstemişn büyük ihtimalle kavruk karakteri Nareyi kurtarmış Nare bunun üzerine Sancar’ın bebeğini doğurmuş ve büyütmüş nere cinayet işlediği için hapishaneye gireceğini düşünmüş bu nedenle kızını babası sancara getirdi. Sonrasında Sefirin Kızı Nare tekrardan aynı uçurumun kenarına gidip kendini atmak isteyecek ama Nareyi bu kez kurtaracaklar.

Neslihan Atagül Doğulu;

Neslihan Atagül Doğulu 1992 yılında doğmuş. 27 yaşında. 1.68 boyunda. İstanbul Yeditepe üniversitesi mezunu. Kadir Doğulu ile evli. Neslihan Atagül Doğulunun annesi Beyaz Rus, babası ise Çerkez kökenlidir. Küçük yaşta oyuncu olmak isteyen Neslihan, bir ajansın telefonunu araştırıp bulur ve iletişime geçer. Bunun üzerine 2006 yılında yaprak dökümü dizisinde rol alır. İlk rol aldığı dizi de bu dizidir.

16 Aralık Sefirin Kızı Reyting;