Sefirin Kızı Küçük Oyuncusu Melek Kimdir Nerelidir?

Tanıtım videosunun yayınlandığı günden itibaren merakla beklenen Sefirin Kızı dizisi, Star TV ekranlarında, 16 Aralık 2019 Pazartesi günü yayın hayatına başladı. Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun yer aldığı Sefirin Kızı dizisi Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Çekimleri Muğla’da yapılan Sefirin Kızı dizisinde tutku dolu bir aşk macerası konu alınıyor. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide bir de küçük oyuncu bulunuyor. Dizide Melek karakterine hayat veren Beren Gençalp, Sancar(Engin Akyürek) ve Nare(Neslihan Atagül Doğulu)’nin  kızı rolünde yer alıyor. Dizinin ilk  bölümünden itibaren oldukça merak edilen Melek karakterinin gerçekte kim olduğuysa merak konusu oldu.

Sefirin Kızı Küçük Oyuncusu Melek Kimdir Nerelidir?

03 Medya ve NGM’nin yapımcılığını üstlendiği Sefirin Kızı dizisinin yönetmenlik koltuğunda Emre Kabakuşak ismi bulunuyor. Sefirin Kızı dizisinde Ege’de yaşanan destansı bir aşk hikayesi konu alınıyor. Dizide Engin Akyürek, Sancar karakterine; Neslihan Atagül Doğulu ise Nare karakterine hayat veriyor. Muğla’nın Marmaris, Köyceğiz gibi ilçelerinde çekimleri yapılan dizi 16 Aralık Pazartesi akşamı Star ekranlarında yayına hayatına başladı. Dizide usta ve genç oyuncular bir arada yer alıyor ve dizinin en sevilen karakterlerinden olan Melek ise dizinin yaşı en küçük olan oyuncusu. Dizide Melek karakterine Beren Gençalp hayat veriyor.

Sefirin Kızı Küçük Oyuncusu Melek Kimdir Nerelidir?

Beren Gençalp (Melek)

Beren Gençalp, Sefirin Kızı dizisinde Sancar ve Nare’nin kızı olan Melek karakterine hayat veriyor. 11 Kasım 2011 doğumludur ve aslen İzmirli’dir. İlkokulda okumaktadır ve Sefirin Kızı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor.