Sefirin Kızı İlk Tanıtım Yayınlandı

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Sefirin Kızı dizisi, dizi severleri heyecanlandırıyor. Daha yayına başlamadan bile dizinin izleyenleri ekranlara kilitleyeceği bazı kesimlerce konuşuluyor.

 

Sefirin Kızı İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Çekimleri Montenegro’da devam eden Sefirin Kızı adlı dizi Star’da çok yakında yayın hayatına başlayacak. Dizinin uzun soluklu olup olmayacağı ve izleyenler tarafından beğenilip beğenilmeyeceği hakkında yapılan yorumlar genel olarak olumlu yönde ilerlemekte.

Sefirin Kızı İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Montenegro’da devam eden çekimler sırasında dizinin başrol oyuncularına yoğun bir ilgi var . Soğuk bir havada devam eden çekimlerde, oyuncuların keyfi yerinde gibi görünüyor. Çekim sırasında kendilerine gösterilen ilgiden hoşnut olan oyuncular da vatandaşlara karşı sıcak tavırlarıyla, soğuk havaya rağmen adeta mavi boncuk dağıttılar.

Sefirin Kızı İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Dizinin başrol oyuncuları Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek oldu. Dizinin oyuncu kadrosunun kaliteli olması, dizinin geleceği açısından önemli bir gelişme olarak görülüyor. Dizinin başrol oyuncuları daha önceki projelerinden yüzlerinin akıyla çıkmayı başardılar. Bu yeni proje ile nasıl bir başarı elde edecekleri ise merak konusu oldu.

Sefirin Kızı İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Star’da yayınlanacak olan dizinin ilk tanıtım videosu da yayınlandı. Diziyle ilgili ipuçları barındıran tanıtım videosu ile izleyiciler Sefirin Kızı dizisini daha çok merak etmeye başladılar. İlk tanıtım videosunda, Neslihan Atagül Doğulu’nun bir sahnesi var ki izleyenlerin yüreklerini parçaladı.

Sefirin Kızı İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Sefirin Kızı dizisi çok yakında Star’da yayınlanmaya başlayacak ve izleyicilerden tam not alıp almayacağını hep beraber göreceğiz.

Tanıtım videosunu izleyenler dizi hakkındaki yorumlarını yazabilirler. Herkes yorumunu yazsın görelim dizi beğenilecek mi ?

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.