Sefirin Kızı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Pazartesi günleri Zalim İstanbul, Çukur, Yasak Elma gibi diziler farklı kanallarda izleyicilerle buluşuyor ancak Star TV’nin Pazartesi günü herhangi bir dizisi bulunmamaktaydı. Star Tv yeni ve iddialı dizisi Sefirin Kızı ile bu boşluğu doldurdu ancak diğer dizilerle olan rekabetinde nasıl bir yol alacak ne zaman final yapacak? Acaba erken bir final mi yapacak? Kaç bölüm yayınlanacak? Tüm detaylar haberimizde.

Sefirin Kızı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Pazartesi günleri Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Ege’de yaşanan bir aşk macerası konu olarak alınıyor. Nare ve Sancar’ın aşkı. Dizide Sancar karakterini, Engin Akyürek; Nare karakterini ise Neslihan Atagül Doğulu hayat veriyor.  Sefirin Kızı, Muğla’nın Marmaris, Köyceğiz gibi ilçelerinde çekiliyor. Dizinin yapımcılığını 03 Medya ve NGM birlikte üstlendiler ve dizinin yönetmeni ise Emre Kabakuşak.

Sefirin Kızı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Sefirin Kızı Tanıtım Videosu Bir Çok Dile Çevrildi

Star TV’nin yeni dizisi Sefirin Kızı sadece Türkiye’de değil birçok ülkede ilgi gördü. Dizinin tanıtım videosu İspanyolca, İngilizce, Arapça, İtalyanca gibi dillere çevrildi. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu itibariyle de izleyenlerin ilgisini çekmesi uzun soluklu bir dizi olabileceğinin de sinyallerini verdi.

Sefirin Kızı Dizisi Reytingleri

Sefirin Kızı dizisi 16 Aralık Pazartesi günü yayın hayatına başlayacak ve yayınlanan reyting rakamlarına göre dizinin kaç bölüm yayınlancağı ve ne zaman final yapacağını da tahmin edebileceğiz.

Sefirin Kızı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Tanıtım videosunun yayınlanması ile beraber Türkiye’de ve daha birçok ülkede oldukça ilgi gören ve birçok dile çevrilen Sefirin Kızı dizisi uzun soluklu bir dizi olacağının sinyallerini verdi ancak Pazartesi günü yayınlanan diğer dizilerle olan rekabetinde nasıl bir sonuç çıkacak, reytingler nasıl olacak gibi soruların cevapları da dizinin kaç bölüm yayınlanacağı ve ne zaman final yapacağını ortaya çıkaracak.