Sefirin Kızı 6-13 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Salı akşamları Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Sefirin Kızı dizisi ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Dizi 2 hafta önce yayın hayatına başladı ve oldukça beğenildi. Pazartesi günleri yayınlanan diğer bir dizi olan Çukur’a rakip olan Sefirin Kızı dizisi, reyting sonuçları da yüzleri güldürdü.

Reyting sonuçları yüzleri güldüren Sefirin Kızı dizisi uzun soluklu bir dizi olacağının da sinyallerini verdi. İlgiyle takip edilen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünün bu hafta yayınlanmayacağı söylentisi ise diziyi takip edenleri oldukça üzdü. Peki bu söylentiler doğru mu? Dizi bu hafta yayınlanmayacak mı? Yeni bölüm ne zaman? Tüm detaylar haberimizde.

Sefirin Kızı 6-13 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Pazartesi günleri Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu isimleri yer alıyor. Neslihan Atagül Doğulu dizide Nare karakterine, Engin Akyürek ise Sancar karakterine hayat veriyor. Dizinin çekimleri Muğla’nın ilçelerinde yapılıyor. Dizide tutku dolu bir aşk macerası konu alınıyor; Nare ve Sancar’ın aşkı. Diziyi ilgi ile takip edenler Nare ve Sancar’ı oldukça beğendiler ve bu hafta ve Nare ve Sancar’ın ekranlara gelmeyeceği söylentisi diziyi takip edenleri üzdü.

Sefirin Kızı 6-13 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yapımcılığını 03 Medya ve NGM’nin birlikte üstlendikleri Sefirin Kızı dizisinin yönetmenlik koltuğunda Emre Kabakuşak ismi bulunuyor. Çekimleri Muğla’nın Köyceğiz ve Marmaris ilçelerinde yapılan dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bu hafta neden yeni bölüm yayınlanmıyor?

Sefirin Kızı 6-13 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Pazartesi günlerinin ilgiyle takip edilen dizisi Sefirin Kızı bu hafta yayınlanmayacak. Yeni yıla girilmesi sebebiyle diziler yeni bölümlerini belli bir süre yayınlamazlar. Bunun sebebi ise reklam anlaşmalarının yapılıyor olmasıdır. Sefirin kızı dizisini takip edenler iki hafta daha dişlerini sıkmak durumundalar.