Seda Sayan ile Yemekteyiz 31 Ocak 2020 Cuma Günü Kim Kazandı?

Seda Sayan ile Yemekteyiz 31 Ocak 2020 Cuma Günü Kim Kazandı?

Hafta içi her gün Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Seda Sayan ile Yemekteyiz’de, bir haftanın daha sonuna gelindi. Beş ayrı yarışmacı, hepsi kendi gününde yemeklerini yaptılar, misafirlerini ağırladılar.

Bu hafta Pazartesi günü Yasemin Hanım, Salı günü Emin Bey, Çarşamba günü Türkan Hanım, Perşembe günü Seyhan Hanım ve Cuma günü ise Neşe Hanım yemeklerini yaptılar ve misafirlerini ağırladılar.

İlk gün yarışan Sivaslı Yasemin Hanım’ın menüsü, yarışma menüsüne pek uygun bulunmadı ve bu durum da yarışmacıların ona verdikleri puanlara da yansıdı.

İkinci gün yarışan Emin Bey ise kendisinden beklenenin daha üzerinde bir performans göstererek diğer yarışmacıları şaşırttı.

Üçüncü gün yarışmacısı Türkan Hanım ise bu haftaki tek aşçı yarışmacı. Türkan Hanım’ın yemekleri yarışmacılar tarafında beğenildi ancak bazı yemekleri 9 yıllık bir aşçıdan beklenmeyen yemekler olduğu yönünde yorumlar yapıldı.

Dördüncü gün yarışmacısı Seyhan Hanım ise özellikle yaptığı beyti kebabı ile güne damgasını vurdu. Oldukça ağır bir menü ile misafirlerini ağırlayan Seyhan Hanım, 24 yıllık ev hanımlığının maharetlerini dün sergiledi.

Beşinci gün yarışmacısı Neşe Hanım, kendisinden beklenen bir menü ile misafirlerini ağırladı ve Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışma programında bir haftanın daha sonuna gelindi. Hangi yarışmacı 10 bin Türk lirası ödülün sahibi oldu?

Seda Sayan ile Yemekteyiz 31 Ocak 2020 Cuma Günü Kim Kazandı?

Ekranların sevilen yarışması Seda Sayan ile Yemekteyiz’de bir haftanın daha sonuna gelindi ve puanlar şöyle:

Neşe Hanım: 16 puan alarak haftanın beşincisi oldu.

Yasemin Hanım: 18 puan alarak haftanın dördüncüsü oldu.

Emin Bey: 21 puan alarak haftanın üçüncüsü oldu.

Türkan Hanım: 22

Seyhan Hanım: 22

Bu haftanın iki birincisi var. Seyhan Hanım ve Türkan Hanım hem birinciliği hem de on bin Türk lirası ödülü paylaştılar.