Saygı Dizisi Tüm Oyuncuları Konusu Kanalı

Yakın zamanda izleyici ile buluşacak olan Saygı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?Konusu nedir? Hangi kanalda yayınlanacak?2020 yılının ilk yarısında yayınlanacak olan Saygı dizisi merakla bekleniyor. Başrolünde Nejat İşler’in yer alacağı saygı dizisi ne zaman yayınlanacak Necati işlerin daha önceden de bilinen bir karaktere Hayat vereceği saygı dizisi için geri sayım lar başladı izleyiciler merakla dizinin yayınlanacağı günü bekliyorlar

Saygı Dizisi Tüm Oyuncuları Konusu Kanalı

Yakın zamanda izleyici ile buluşacak olan Saygı dizisinin başrolünde sevilen oyuncu Nejat İşler yer alıyor. Saygı dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Nejat İşler, sevenlerine güzel haberi verdi. Nejat İşler’i ekranlarda görmek için gün sayan sevenleri 2020 yılının ortalarına kadar sabretmek durumundalar. Daha önce ‘Behzat Ç’ dizisinde hayat verdiği ‘Ercüment Çözer’ karakteri ile oldukça beğenilmişti Necati İşler. Fenomen haline gelen Ercüment Çözer karakterini dizi severler tekrar ekranlarda görmek istiyordu.

Saygı Dizisi Tüm Oyuncuları Konusu Kanalı

Saygı Dizisi Konusu

Nejat İşler’in başrolünde olduğu Saygı dizisinde daha önce ‘Behzat Ç’ dizisi ile hafızalara kazınan sevilen karakter ‘Ercüment Çözer’in hikayesi konu alınacak.

Saygı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Nejat İşler’in hayat vereceği Ercüment Çözer karakterini İstanbul’da izleyeceğiz. 2020 yılının ilk yarısında izleyici ile buluşacak olan Saygı dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor.

Saygı Dizisi Kanalı

Behzat Ç dizisinin sevilen karakteri Ercüment Çözer’in hayatını izleyeceğimiz Saygı dizisi BluTV ekranlarında izleyici ile buluşacak. BluTv’de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını ise İnter Medya üstleniyor.

Saygı Dizisi Oyuncuları

Nejat İşler (Ercüment Çözer)

Nejat İşler, 28 Şubat 1972 İstanbul doğumludur. Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi fotoğraf bölümünü kazandı ancak askerlik için bu bölümden vazgeçti. Eskişehir’de konservatuar sınavına girdi ve kazandı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden 1995 yılında mezun oldu. 1994 yılında Gurur adlı dizi ile televizyon ekranlarına giriş yaptı. Deli Yürek, Şehnaz Tango, Nasıl Evde Kaldım, Dedem Gofret ve Ben, Aşk ve Gurur, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Bıçak Sırtı ve daha bir çok dizi de rol aldı. İlk sinema filmi 1999 yılında rol aldığı Eylül Fırtınası’dır. Mustafa Hakkında Her Şey, Anlat İstanbul, Çalıntı Gözler, Yaşamın Kıyısında, İki Süper Film Birden, Barda, Yumurta, Kaybedenler Kulübü, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi gibi filmlerde rol aldı.

Miray Daner

Miray Daner, 15 Ocak 1999 İstanbul doğumludur. Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümü mezunudur. Disney Channel Türkiye’de yayınlanan ‘Zil Çalınca’ dizisi ile ilk başrol deneyimini yaşamıştır. Bez Bebek, Papatyam Medcezir, Vatanım Sensin, Bir Litre Gözyaşı gibi dizilerde rol aldı. Hürkuş: Göklerdeki Kahraman, Arkadaşım Max, Çınar Ağacı, Dersimiz Atatürk gibi sinema filmlerinde rol aldı.

Boran Kuzum

Boran Kuzum, 1 Ekim 1992 Ankara doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’ndan mezun olmuştur. 2015 senesinde ‘Analar ve Anneler’ dizisiyle ilk kez televizyon ekranlarına adım atmıştır. Muhteşem Yüzyıl:Kösem, Vatanım Sensin gibi dizilerde rol aldı. Cingöz Recai, Bir Adam Yaratmak, Aşka Dokunmak gibi filmlerde rol aldı.