Sarp Akkaya Ferhat İle Şirin Dizisine Transfer Oldu

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Cansu Dere ve Leyla Tanlar’ın yer aldığı Ferhat ile Şirin dizisine yeni bir isim transfer oldu. Sarp Akkaya, yeni bölüm itibariyle Ferhat ile Şirin dizisinde rol alacak. Yapımcılığını 03 Medya ve Artistanbul Medyanın beraber üstlendiği Ferhat ile Şirin dizisine Sarp Akkaya’da katıldı. Cuma akşamlarının sevilen dizisi Ferhat ile Şirin’in 4. bölümünden itibaren Sarp Akkaya’yı dizide izleyeceğiz. Yönetmenlik koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu Ferhat ile Şirin dizisinin yeni bölümü için geri sayım başladı. Sarp Akkaya sevenleri dizinin yeni bölümünü merakla bekliyorlar.

Sarp Akkaya Ferhat İle Şirin Dizisine Transfer Oldu

Sarp Akkaya dizide ‘Cemal’ karakterine hayat verecek. Cemal karakteri dizide Banu’nun iş hayatında karşısına çıkacak ve dizide Ferhat’ın hayatında önemli bir yer alacak. Ferhat’ın en büyük destekçilerinden birisi olacak. Cemal’in gelişi ile beraber Ferhat, Banu ve Şirin’in hayatında önemli değişiklikler olacak. Dram türünde ekranlara gelen Ferhat ile Şirin’in dizisinin 4. bölümü için nefesler tutuldu. Son günlerde dizinin final yapacağı yönünde ki söylentiler de Sarp Akkaya’nın diziye dahil olması ile son bulacaktır.

Sarp Akkaya Ferhat İle Şirin Dizisine Transfer Oldu

Sarp Akkaya, 13 Mayıs 1980 İstanbul doğumludur. 2001 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. İlk defa ‘Bizim Aile’ dizisi ile ekranlara karşısına geçmiştir. Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel, Söz, Gece Gündüz, Muhteşem Yüzyıl, Paramparça, Mavi Kelebekler ve daha bir çok dizide rol almıştır. Kötü Çocuk, Eksik, El Yazısı, Labirent ve Firar sinema filmlerinde rol aldı.