Rihanna’ya 25 Milyon Dolarlık Teklif

Rihanna’nın hayatının konu alınacağı belgesel’in detayları da belli olmaya başladı belgesel için Rihanna’ya teklif edilen ücretin 25 milyon dolar olduğu da konuşuluyor Rihanna’nın belgeselinin yapımının tüm haklarını alan Amazon şarkıcıya, 25 milyon dolar teklifte bulundu. Robyn Rihanna Fenty, 20 Şubat 1988’de Barbados’un  Saint Michael şehrinde doğmuş Amerikalı şarkıcıdır. Amerikalı şarkıcı Rihanna’nın hayatının kolu alınacağı belgesel için Amazon şirketi şarkıcıya 25 milyon dolarlık teklifte bulundu.

Rihanna’ya 25 Milyon Dolarlık Teklif

Şarkıcı Rihanna’nın hayatının konulacağı belgeselim yönetmeni Peter Berg olacak. Peter Berg’in uzun zamandır bu proje üzerinde çalıştığı ve hazırlıklar yaptığı biliniyor. Yaptığı albümler dünya genelinde milyonlarca satış rakamına ulaşan Rihanna şarkıcılığının yanı sıra söz yazarlığında da kendisini kanıtladı. Hayatı belgesele konu  alacak Rihanna’ya bu proje için 25 milyon dolarlık teklif götürüldü.

Rihanna’ya 25 Milyon Dolarlık Teklif

Rihanna’nın bilindiği gibi çocukluk yıllarında sade bir hayat geçirdi ancak babasının kokain bağımlısı olması ve 14 yaşında iken ailesinin boşanması sıkıntılı zamanlar yaşamasına sebep oldu. İlerleyen zamanlarda ise hayat onu müzik yapımcıları ile tanıştırdı ve milyonların severek dinlediği albümleri milyonlarca satan bir isim oldu.