Ramo Dizisi Sibel Kimdir? Dizideki Rolü? Gerçek Adı?

Ramo Dizisi Sibel Kimdir? Dizideki Rolü? Gerçek Adı?

Show TV ekranlarında yakın zamanda yayın hayatına başlayacak olan Ramo dizisi oyuncu kadrosu ve dizideki karakterleri ile oldukça dikkat çekiyor. Adana’da çekimleri yapılan Ramo dizisinin en dikkat çeken karakterlerinden birisi de güzel oyuncu Esra Bilgiç’in hayat verdiği Sibel.

Dizinin tanıtımları yayınlanmaya başladığı günden beri en çok merak edilen karakterlerden olan Sibel’in dizide Ramo ile aşklarıda oldukça konuşulacak. Peki Sibel’in dizideki rolü nedir?

Ramo Dizisi Sibel Kimdir? Dizideki Rolü? Gerçek Adı?

Yakın zamanda Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Ramo dizisinde Sibel karakterine Esra Bilgiç hayat veriyor. Dizide Sibel, 20’li yaşlarında ve Cengiz’in kızı rolünde direk. Aklı başında ve kararlı bir kadın olan Sibel, içinde zengin hayatının izlerini de taşıyor.

Babasıyla ve kardeşi Neco ile yakın ilişkileri olan Sibel’in annesi Neslihan’la maalesef ilişkileri o kadar iyi değildir. Babası öldürülünce çok üzülür ve hayatı kökten değişir. Tüm bu olanların içerisinde onun tek çıkış yolu aşktır.

Ramo Dizisi Sibel Kimdir? Dizideki Rolü? Gerçek Adı?

Esra Bilgiç (Sibel)

Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji ve Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun olmuştur. Futbolcu Gökhan Töre ile 2017 yılında evlenen Bilgiç, 2019 yılında ayrılmıştır. Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Sultan karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bir Umut Yeter dizisinde de rol almıştır.