Ramo Dizisi İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Show TV ekranlarında yakın zamanda yayın hayatına başlayacak olan Ramo dizisinin merakla beklenen ilk tanıtım videosu yayınlandı. Show TV’nin çekimleri Adana’da yapılan Ramo dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Show TV’de yayın hayatına başlayacak olan Ramo dizisinde Ramo karakterine Murat Yıldırım hayat verecek. Dizinin merakla beklenen ilk tanıtım videosu da yayınlandı. Show TV’de yayınlanacak olan Ramo dizisinin yapımcılığını BKM üstleniyor. Başrolünde Murat Yıldırım’ın yer aldığı Ramo dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Ramo Dizisi İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Murat Yıldırım dizide Adana’nın en belalı çetelerinden birinin başında yer alan Ramo karakterine hayat veriyor. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Ramo dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin kaleme aldı. Ramo dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın ismi oturuyor. Dizinin yapımcılığını ise BKM üstlendi. Başrolünde Murat Yıldırım’ın yer aldığı dizide Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi isimler de yer alıyor.

Ramo Dizisi İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Ramo Adanalı deli dolu bir gençtir ve başarılı bir avukat olan Sibel’e aşıktır. Yıllar önce aileleri arasında yaşanan bir kavga aralarındaki aşkı, imkansız aşka dönüştürmüştür. Ramo ve Sibel’in aşk macerasını izleyeceğimiz Ramo dizisinin ilk tanıtım videosu bu akşam yayınlandı.