Ramo Dizisi Halef Kimdir Nerelidir Gerçek Adı Dizideki Rolü Hangi Dizilerde Oynadı

Show TV ekranlarında yakın zamanda yayın hayatına başlayacak olan Ramo dizisi, karakterleri ve oyuncu kadrosu ile oldukça ilgi çekiyor. Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden birisi ise ‘Halef’ karakteri ve dizide ‘Halef’ karakterine, Rüzgar Aksoy hayat veriyor.

Peki dizinin en dikkat çeken karakterlerinden olan Halef’e hayat veren Rüzgar Aksoy kimdir? Rüzgar Aksoy’un canlandırdığı Halef karakterinin dizideki rolü nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Ramo Dizisi Halef Kimdir Nerelidir Gerçek Adı Dizideki Rolü Hangi Dizilerde Oynadı

Dizi severlerin merakla beklediği Adana’nın en belalı çetelerinden pompacılar çetesinin başındaki çete lideri Ramo’nun sıradışı hikayesinin anlatılacağı Ramo dizisi, Show TV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor.

Dizinin karakterleri ise oldukça dikkat çekici ve dizide rol alan Rüzgar Aksoy’un canlandırdığı ‘Halef’ karakteri ise en çok merak edilen ve araştırılan isimlerden birisi. Peki kimdir Rüzgar Aksoy? Daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Ramo dizisinde Halef karakteri, 40’lı yaşlardadır ve Neslihan’ın sevgilisidir. Tehlikeli ve zeki bir adamdır. Dizide Neslihan’a hizmet ediyor gibi görünse de asıl amacı Cengiz’in yerine geçmektir.

Ramo Dizisi Halef Kimdir Nerelidir Gerçek Adı Dizideki Rolü Hangi Dizilerde Oynadı

Rüzgar Aksoy (Halef)

Rüzgar Aksoy, 5 Ocak 1981 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında ‘Adanalı’ dizisi ile yaşamıştır. Bir Zamanlar Çukurova, Yüz Yüze, Kara Sevda, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu, Ah Neriman, Araf Zamanı, Annem Uyurken, Karakol gibi dizilerde rol almıştır. Keşif Çanakkale ve Benimle Var mısın? gibi sinema filmlerinde rol aldı.