Ramo Dizisi Durdu Baba Kimdir Nerelidir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Ramo dizisi 14 Ocak Salı günü Show TV ekranlarında ilk bölümüyle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizi oyuncu kadrosu konusu ve karakterleri ile oldukça dikkat çekiyor. Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden birisi ise ‘Durdu Baba’. Dizinin en babacan karakterleri olan, adı üzerinde Durdu Baba, Adana’nın en iyi ciğercilerinden. Peki Durdu Baba gerçekte kimdir?

Ramo Dizisi Durdu Baba Kimdir Nerelidir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Ramo dizisinin senaryosunu ise Yılmaz Şahin kaleme aldı. Merakla beklenen Ramo dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturuyor. Dizinin yayınlanan tanıtımları ile beraber diziseverlerde oldukça merak uyandırdı ve heyecanla başlaması bekleniyor.

Ramo dizisi 14 Ocak Salı günü ilk bölümünü yayınlayacak ve dizide ‘Ramo’ karakterine Murat Yıldırım hayat verecek. Show TV’nin iddialı dizisi Ramo’da, fakir fukara babası ‘Durdu Baba’ karakterini ise Macit Koper oynayacak.

Ramo Dizisi Durdu Baba Kimdir Nerelidir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Çekimleri Adana’da yapılan ve Adana’nın en belalı çetelerinden olan pompacılar çetesinin başındaki Ramo ve arkadaşlarının maceralarının konu alındığı Ramo dizisinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi usta ve genç oyuncular bir arada yer alıyor.

Dizide usta oyuncu Macit Koper, Adana’nın en iyi ciğercilerinden ve fakir fukara dostu ‘Durdu Baba’ karakterine hayat veriyor. Durdu Baba dizide aynı zamanda  dizinin Ramo’nun en büyük akıl hocası da olacak.

Ramo Dizisi Durdu Baba Kimdir Nerelidir Dizideki Rolü Gerçek Adı

Macit Koper(Durdu Baba)

Macit Koper, 1944 İstanbul doğumludur. 1978 yılında sinema oyunculuğuna 1983 yılında başlamıştır. Anayurt Oteli, İftarlık Gazoz, Poyraz Karayel, Üç Arkadaş, Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım, Melekler Evi, Menekşe Koyu, Gece Yolculuğu, Adı Vasfiye, Şekerpare, Köşeyi Dönen Adam ve daha birçok filmde rol aldı.