Ramo Dizisi Cihangir Bey Kimdir? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Ramo Dizisi Cihangir Bey Kimdir? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Show Tv’nin iddialı dizisi Ramo, yayınlandığı ilk günden itibaren izleyiciler tarafından oldukça beğenildi ve merakla takip ediliyor. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça kaliteli ve karakterleri ise çok dikkat çekici. Dizinin en dikkat çeken ve merak edilen karakterlerinden birisi de Cihangir Bey.

Cihangir Bey daha hiç ekranlarda görünmedi ancak dizide neredeyse ismi en çok geçen karakterlerden birisi. Her şehirde bir şefi var. İstanbul’dan tüm şehri yöneten bir mafya lideri. Adana’da ki şefi ise Cengiz Bey’di ancak Ramo Cengiz’i öldürdü.

Ramo dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız Ramo Yeni Gelen Oyuncular

Cengiz’i öldüren Ramo’nun, Cihangir Bey’den isteği ise Adana’nın yeni sahibi olmak. Cihangir Bey adına Adana’da ki işlerin başında olmak. Adana’nın sahibi olmak için ilk adım Cengiz Bey’i öldürmekti. Ramo bunu yaptı ve önündeki engeli kaldırdı. Şimdi ise Adana’nın sahibi olmak istiyor. Cihangir Bey adına ise Ramo ile görüşmelere Yavuz Bey yapıyor.

Yavuz Bey, Adana’ya geldi. Hem Ramo ile görüşmek için hem de mallarını geri almak için. Yavuz Bey, Cihangir Bey adına işleri yürütüyor ancak izleyiciler ise Cihangir Bey’i merak ediyor. Sürekli dizide ismi geçen Cihangir Bey ne zaman diziye dahil olacak?

Ramo Dizisi Cihangir Bey Kimdir? Ne Zaman Ortaya Çıkacak?

Dizinin 2. bölümünün final sahnesinde Ramo, malları teslim etmek için Yavuz Bey’le beraber, Cengiz’in depolarından birine gittiler. Silahlar ve paralar kamyondaydı. Yavuz Bey, silahları ve paraları gördükten sonra adamlarına talimat verdi ve Ramo’yu halatla boğarak etkisiz hale getirdiler.

Ramo, Adana’nın yeni sahibi olmak için Cihangir Bey ile yüz yüze iletişime geçecektir ancak o güveni sağlayan kadar Cihangir Bey adına görüşmeleri Yavuz Bey yapacak.

Belki de ilerleyen bölümlerde Cihangir Bey’in aslında Yavuz Bey olduğu ortaya da çıkabilir. Dizinin kilit karakterlerinden olan Yavuz Bey, Ramo’nun yengesi ile de ilerleyen bölümlerde yakınlaşma yaşayacak ve dizi de daha da önemli bir hale gelecek. Cihangir Bey, belki de Yavuz Bey’in kendisini gizlemek için kullandığı ikinci bir kimlik de olabilir.

Siz, dizide Cihangir Bey karakterine hangi oyuncunun hayat vermesini istersiniz? Değerli yorumlarınızı bizimle paylaşın lütfen.