Ramo Dizisi Boz Kimdir? Adana Dizisi Ramo’da Adanalı Oyuncu

Çekimleri Adana’da yapılan Ramo dizisi yakın zamanda izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin karakterleri ise oldukça dikkat çekici. Ramo dizisinin en dikkat çeken isimlerinden birisi de daha önce ‘Söz’ dizisinden hatırladığımız ve ‘Keşanlı’ karakterine hayat veren Görkem Sevindik.

Görkem Sevindik Ramo dizisinde ise Boz karakterine hayat veriyor. Söz dizisinde Keşanlı karakteri ile hafızalara kazınan Görkem Sevindik, yeni karakteri Boz ile de gönüllerde taht kuracak gibi görünüyor. Sizler için bu haberimizde  Görkem Sevindik’i ve ‘Boz’ karakterini araştırdık.

Ramo Dizisi Boz Kimdir? Adana Dizisi Ramo’da Adanalı Oyuncu

Show TV ekranlarında yakın zamanda yayın hayatına başlayacak olan dizide ‘Boz’ karakterine Görkem Sevindik hayat veriyor. Boz dizide 30’lu yaşlarda ve Ramo’nun mahalledeki en yakın arkadaşı ve hatta kardeşidir. Boz’un babası yıllarca hem ona hem de annesine eziyet eder.

Babası bir gün annesini öldürecekken Boz, annesini korumak için babasını öldürür ve suçu ise annesi üstlenir. Annesi cezaevine giderken Boz’u ise Ramo’lara emanet eder ve artık boz Ramo ailesinden olur. Boz için Ramo bir yana dünya bir yanadır. Onun için önemli olan bir diğer kişi ise Ramo’nun kız kardeşi Fatoş’dur. Boz kimseye belli etmese’de Fatoş’u sevmektedir.

Ramo Dizisi Boz Kimdir? Adana Dizisi Ramo’da Adanalı Oyuncu

Görkem Sevindik (Boz)

Görkem Sevindik, 17 Ekim 1986 Adana doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır ve 2007 yılında rol aldığı Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile tanınmıştır. Daha sonra Söz dizisinde hayat verdiği Keşanlı karakteri ile ününe ün katmıştır. Şimdilerde ise Ramo dizisinde Boz karakterine hayat vermektedir.