Özcan Deniz’in Yeni Dizisi Kral Ne Zaman Başlıyor Oyuncuları Konusu Kanalı

Özcan Deniz yeni projesi Kral’ın senaryosu üzerinde uzun zamandır çalışıyor. Dayısının hayatından yola çıkarak bir hikaye oluşturan Özcan Deniz’in yeni projesi Kral dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. Üç yıl boyunca İstanbullu Gelin dizisinde başrol oynayan Özcan Deniz, senaryosu üzerinde uzunca bir zaman ayırdığı Kral dizisi için ATV ile anlaştı. Yakın zamanda ATV ekranlarında izleyeceğimiz dizinin başrolünde, daha önce Bizim Hikaye adlı dizide rol alan Burak Deniz bulunuyor. Dizi de Özcan Deniz’in rol alıp almayacağı da merak konusuydu. ATV kanalı dizide Özcan Deniz’i de görmek istediği için yüksek ihtimalle dizide Özcan Deniz’i de göreceğiz.

Özcan Deniz’in Yeni Dizisi Kral Ne Zaman Başlıyor Oyuncuları Konusu Kanalı

Kral Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Atv ekranlarında yayınlanacak olan senaryosunu Özcan Deniz’in kaleme aldığı Kral dizisi 2020 yılının Şubat ayında ekranlara gelecek.

Kral Dizisi Konusu

Özcan Deniz’in, dayısından esinlenerek oluşturduğu dizide bir kabadayının hikayesi konu alınacak.

Özcan Deniz’in Yeni Dizisi Kral Ne Zaman Başlıyor Oyuncuları Konusu Kanalı

Kral Dizisi Oyuncuları

Dizinin başrol oyuncusu Burak Deniz. Dizinin kadın başrol oyuncusu henüz belli değil.

Özcan Deniz

Özcan Deniz, 19 Mayıs 1972 Ankara doğumludur. Çocukluk ve gençlik yılları Aydın’da geçmiştir. 1985 yılında Aydın’da tanınan bir orkestra solisti olmuştur. İlk albüm çalışması 1992 yılında çıkardığı Yine Ağlattın Beni’dir. Meleğim adlı albümü ile 1993 yılında ünlenmiştir. Ona Sevdiğimi Söyle filmi ile sinemaya ilk adımını atmıştır. Aşkın Dağlarda Gezer, Asmalı Konak, Haziran Gecesi, Samanyolu, İstanbullu Gelin gibi dizilerde rol almıştır. Ya Sonra isimli filmde hem oyuncu hem de yönetmen rolünü üstlenmiştir.

Burak Deniz

Burak Deniz, 20 Ekim 1989 İstanbul doğumludur. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü mezunudur. 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Sultan, Kaçak, Tatlı Küçük Yalancılar, Aşk Laftan Anlamaz, Medcezir gibi dizilerde rol almıştır.

Barış Arduç

Barış Arduç, 9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre’nin Scherzingen şehrinde doğdu. Dalgıçlık, futbol, basketbol, yüzme gibi sporlarla uğraşmıştır. Şile’de bir sahilde 8 yıl cankurtaranlık yaptı. Paramparça isimli klipte oynamıştır. Dinle Sevgili, Küçük Hanımefendi, Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı, Kiralık Aşk( başrol) dizilerinde rol aldı. 2014 yılında Deliha sinema filminde başrol oynadı.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.