O Ses Türkiye Zeliha Kendirci Kimdir Kimi Seçti Şahin Kendirci’nin Kardeşi O Ses Türkiyede

O Ses Türkiye Zeliha Kendirci Kimdir Kimi Seçti?

Cumartesi ve Pazar akşamlarının vazgeçilmezi, ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Cumartesi ve Pazar akşamlarının en eğlenceli yarışma programı ekran başındaki izleyenlere ve stüdyodaki seyircilere güzel anlar yaşatıyor. O Ses Türkiye yarışmasında 15 Aralık Pazar akşamı mükemmel sesler sahne aldı. O seslerden birisi de Zeliha Kendirci oldu. Jüriler yarışmacıyı takımına alabilmek için ellerinden geleni yaptılar. İki jüri üyesini de döndürmeyi başaran yarışmacı güzel sesi ile kendisini dinleyen herkesi mest etti.

O Ses Türkiye Zeliha Kendirci Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Özellikle Beyazıt Öztürk’ün yaptığı esprilerle yarışmada eğlenceli anlar yaşanıyor. Yarışmanın neredeyse her sene jüri üyelerinden bazıları değişiyor ancak Murat Boz ve Hadise ise yarışmanın neredeyse her sezonunda jüri koltuğunda yer aldılar. Yarışmaya geçen sene katılan jüri üyesi Seda Sayan ise yarışmada renkli anlar yaşanmasını sağlıyor. Jüri üyeleri takımlarını tamamlamak üzereler ancak bu akşam yarışmaya katılan Zeliha’yı takımlarına alabilmek için ellerinden geleni yaptılar

O Ses Türkiye Zeliha Kendirci Kimdir Kimi Seçti?

Zeliha Kendirci yarışmaya Adana’dan katılıyor ve daha önce Yetenek Sizsiniz’e katılan ve şimdi de dizilerde oynayan Şahin Kendirci’nin kardeşi. Daha önceden de O Ses Çocuklara katıldı. Arapça şarkıda söyleyen Zeliha Seda Sayan ve Murat Boz’u döndürmeyi başardı: