O Ses Türkiye Yüsra Özbay Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Yüsra Özbay Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Cumartesi ve Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılmaya devam ediyor. Bazı yarışmacılar pop, bazıları rap, bazıları türkü bazıları Türk halk müziği ve daha birçok türde şarkılarını seslendiriyorlar. Amaçları ise bir jürinin takımına girerek O Ses Türkiye 2019 yarışmasının şampiyonu olabilmek. Yarışmaya bu akşam katılan Yüsra Özbay ise yarışmada seslendirdiği şarkıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Güzel sesi ile dinleyenleri mest etti.

O Ses Türkiye Yüsra Özbay Kimdir Kimi Seçti?

TV8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar akşamları yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Murat Boz, Hadise ve Seda Sayan isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarını oluşturmak üzereler. Yarışmaya yeni katılan ve beğendikleri seslere dönerek onları da takımlarını alıp güçlü bir takım oluşturmak istiyorlar. Onların da amacı bu sene O Ses Türkiye yarışmasında şampiyon olmak. Yarışmaya bu akşam katılan Yüsra Özbay şarkısını seslendirendi ve jüriler oldukça beğendiler ve onu takımını alabilmek için uğraş verdiler.

O Ses Türkiye Yüsra Özbay Kimdir Kimi Seçti?

Yarışmaya bu akşam katılan Yüsra Özbay 21 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor .Piyano çalıyor. 14 Aralık Cumartesi akşamı O Ses Türkiye yarışmasında Yaramızda Kalsın isimli şarkıyı seslendiren Yüsra Özbay İstanbul Üniversitesi mezunudur. O Ses Türkiye’de yoluna Murat Boz ile devam ediyor.