O Ses Türkiye Yunus Takır Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Yunus Takır Kimdir Kimi Seçti?

TV8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar akşamları yayınlanan O Ses Türkiye yarışması ekranların en sevilen yarışma programı olmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor ve şarkılarını seslendiriyorlar. Yarışmacılar bir jürinin takımına katılarak O Ses Türkiye maceralarına başlıyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Yunus Takır söylediği şarkıyla salondaki herkesi kendine hayran bıraktı. Yunus’a Seda Sayan ve Murat Boz döndüler ve onu takımlarına almak için uğraş verdiler.

O Ses Türkiye Yunus Takır Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye yarışmasının jürisinde Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarını tamamlamak üzereler ve bu yüzden oldukça seçici davranıyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Yunus, jürileri oldukça etkiledi ve  Seda Sayan ve Murat Boz takımlarını tamamlamadan Yunus’u takımlarına almak için uğraş verdiler.

O Ses Türkiye 15 Aralık akşamı katılan Yunus Takır 22 yaşında ve yarışmaya Giresun’dan katılıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde öğrenci olan Yunus kendi kendine gitar çalmayı öğrendi ve yarışmaya Teoman’dan güzel bir gün ölmek için isimli şarkıyı seslendirdi ve yarışmada yoluna Murat Boz ile devam ediyor.