O Ses Türkiye Yağmur Ecem Çiftçi Kimdir? Kimi Seçti? Karsu Kimdir?

O Ses Türkiye Yağmur Ecem Çiftçi Kimdir? Kimi Seçti?

O Ses Türkiye yine izleyicileri ekranlara bağladı. İran uyruklu Sina Saffarzade jüri üyelerinden Seda ve hadiseyi birbirine düşürdü. Sinayı kapmak için Seda Sayan Hadiseyi blokladı.

Hadise bloklanmasına çok üzüldü ve Sina sen bu duruma ileride çok pişman olacaksın dedi. Sina ise benimle alakalı bir durum değil malesef diyerek cevap verdi. İranlı yarışmacı Murat Bozu seçti. Geceye damgasını vuran Sina ile sınırlı değil. Jüri üyelerinin çok seçici davranmaya başladığı haftalarda, dört jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacılar sahne aldı. Bir çok yarışmacıya ise dört jüri üyeside dönmedi. Acun Ilıcalı ise ilerleyen günlerde bir sürpriz olacak diyerek seyirciyi heyecanlandırdı.

O Ses Türkiye Yağmur Ecem Çiftçi Kimdir? Kimi Seçti?

Yağmur Ecem Çiftçi Anadolu Üniversitesi Rus dili ve edebiyatı bölümü okuyor. Hep amatör olarak ilgilendiğini söylüyor müzik ile. Artık profesyonel olmak istediğim için bu yarışmaya katıldığını söylüyor. Umarım 4 jüri üyeside dönecek. En büyük heyecanım Tarık hoca ve orkestrası ile birlikte şarkı söyleyecek olmak dedi. Mustafa Sandal’dan Jest Oldu şarkısını seslendirdi. Seda ve Hadise döndü. Seda Sayan’ı seçti

KARSU KİMDİR?

Karsu İnstagram fenomeni 1990 doğumlu. İnstsgramda farklı tarzda şarkılar yapıyor. Karsu Dönmez