O Ses Türkiye Velican Kaya Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Velican Kaya Kimdir Kimi Seçti?

Ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, Cumartesi ve Pazar akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara gelen O Ses Türkiye milyonlar tarafından takip ediliyor. Yarışmanın jürisinde Seda Sayan, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Hadise bulunuyor. Jüriler takımlarını tamamlamak üzereler ancak takımlarında eksik kalan sesleri arıyorlar. Yarışmaya Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor. Yarışmaya bu akşam katılan Velican Kaya salondaki herkesi etkilemeyi başardı. Güzel sesi ile herkesi kendisine hayran bırakan Velican yarışmada iddialı bir isim olduğunu da kanıtladı.

O Ses Türkiye Velican Kaya Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye, Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Yarışmaya oldukça güzel sesler katılıyor. Yarışmacılar söyledikleri şarkılarla kendilerini kanıtlamak ve yarışmada kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Jürileri döndürmeyi başaran yarışmacıların O Ses Türkiye macerası başlıyor. Yarışmaya bu akşam katılan Velicam salondaki seyircileri, jürileri ve ekran başındaki izleyicileri oldukça etkiledi.

O Ses Türkiye Velican Kaya Kimdir Kimi Seçti?

Velican Kaya yarışmaya Erzurumdan katılıyor aslen Tunceli Ovacıklı. Yarışmada Pirlere Niyaz Ederiz isimli şarkıyı seslendiren Velican Kaya, İstanbul Üniversitesi Konservatuarında eğitim görüyor. Hadise hariç diğer jürileri döndürmeyi başardı ve yarışmada yoluna Seda Sayan ile devam ediyor.