O Ses Türkiye Tuncay Ergün Kimdir Kimi Seçti

O Ses Türkiye Tuncay Ergün Kimdir Kimi Seçti

O Ses Türkiye yarışması ekranların sevilen yarışma programı olmaya devam ediyor. Cumartesi ve Pazar akşamları ekran başında izleyenlere ve seyircilere güzel anlar yaşatan O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor. Güzel sesleriyle dinleyenleri kendilerine hayran bırakan yarışmacılar O Ses Türkiye’de yollarına devam etmek istiyorlar.

 

Jüri üyeleri takımlarını oluşturmak üzereler ve yarışmaya katılan isimler şarkılarını seslendirip bir jürinin takımına girmeyi hedefliyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Tuncay Ergün söylediği şarkıyla salondaki herkesi kendine hayran bıraktı. Jüri üyelerini döndürmeyi başaran yarışmada iddialı bir aday olduğunu da kanıtladı.

O Ses Türkiye Tuncay Ergün Kimdir Kimi Seçti

Ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye Cumartesi ve Pazar akşamları izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor.

Yarışmaya bu akşam katılan Tuncay Ergün söylediği şarkıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Tuncay’ı takımlarına alabilmek için jüri üyelerinden Beyaz ve Murat Boz oldukça uğraş verdi.

O Ses Türkiye Tuncay Ergün Kimdir Kimi Seçti

O Ses Türkiye yarışmasına 14 Aralık akşamı katılan Tuncay Ergün öğrenci ve Artvinli. Tuncay Ergün yarışmada Ağlattun Güldürmedün isimli türküyü seslendirdi. Müzisyen olan yarışmacının aynı zamanda ‘Moli’ isimli de bir müzik grubu var ve yarışmacda yoluna Beyazıt Öztürk ile devam ediyor.