O Ses Türkiye Soner Kıp Kimdir Babası Yaşıyor mu?

O Ses Türkiye Soner Kıp Kimdir Babası Yaşıyor mu?

Cumartesi ve Pazar akşamları Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşan O Ses Türkiye yarışması ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Hafta sonu akşamlarının vazgeçilmezi olan O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor.

Türkiye’nin bir çok şehrinde seçmeleri yapılan yarışmada yavaş yavaş seçmelerin sonuna geliniyor. Jüriler beğendikleri sesleri takımlarına aldılar ancak hala takımlarında eksik olan sesleri arıyorlar. Bu akşam yarışmaya katılan Soner Kıp jürilerin takımlarında ki eksikliği dolduracak gibi görünüyor. Güzel sesi ile salondaki herkesi etkilemeyi başaran Soner jürileride döndürmeyi başardı. Etkileyici sesi ve özgüveni ile yarışmada iyi bir yere geleceğini de kanıtladı.

O Ses Türkiye Soner Kıp Kimdir Babası Yaşıyor mu?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda ise Seda Sayan, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Hadise bulunuyor. Bu akşam yarışmaya katılan Soner’i takımlarına almak için jüriler ellerinden geleni yaptılar. İsim yarışmanın finalinde görme ihtimalimiz yüksek.

O Ses Türkiye Soner Kıp Kimdir Babası Yaşıyor mu?

Soner Tekirdağ Malkaralı ve 22 yaşında. Düğünlerde solistlik yapıyor. Müziğe altı yaşında başladı. Aşk Ne Demek Bilen Var Mı isimli şarkıyı seslendirdi ve dört jüriyi de döndürdü. O sese önceden de katıldı ve Hadise’nin takımındaydı. Daha sonra elenerek Murat Boz’un takımına geçmişti. Bu sene ise yoluna Beyazıt Öztürk ile devam ediyor.