O Ses Türkiye Sofia Seakasvili Kim Gürcistanlı Yarışmacı Kimi Seçti

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması yayınlandığı her gün ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. O Ses Türkiye Cumartesi ve Pazar akşamları TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yarışmaya bir çok güzel ses katılıyor ve bazıları jürileri döndürmeyi başarıp yarışmada kalmaya hak kazanırken bazıları ise O Ses Türkiye hayallerine veda ediyor. Yarışmaya bu akşam katılan Gürcistanlı yarışmacı Sofia güzel sesiyle kendine dinleyenleri hayran bıraktı ve dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Kendine has sesi ve özgüvenli tavırlarıyla şarkısını seslendirdi ve tüm salonu etkilemeyi başardı.

O Ses Türkiye Sofia Seakasvili Kim Kimi Seçti

O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarını tamamlamaya yakınlaştılar ancak hala muhteşem sesler yarışmaya katılmaya devam ediyor ve bu da jüriler arasında tatlı bir rekabet ortamının oluşmasını sağlıyor. Yarışmaya bu akşam katılan Sofia, güzel sesiyle tam olarak bu ortamı oluşturdu diyebiliriz. Yarışmaya katılan Gürcistanlı yarışmacı Sofia dört jüriyi de döndürmeyi başardı.

O Ses Türkiye Sofia Seakasvili Kim Kimi Seçti

Yarışmaya Gürcistan’dan katılan yarışmacıyı takımına alabilmek için Beyaz, yarışmacıya BeyazShow’da vokalistlik teklif etti. Sofia Gürcistan’dan geliyor ve orada bir ses yarışmasında ikinci oldu. Annesi de şarkıcıdır. Sofia, Murat Boz’un takımında yarışmaya devam edecek.