O Ses Türkiye Sibel Benekli Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Sibel Benekli Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması Cumartesi ve Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Milyonların takip ettiği O Ses Türkiye yarışmasına oldukça etkileyici sesler satılıyor. Yarışmacılar sahnede şarkılarını seslendiriyorlar ve en az 1 jüri üyesini döndürerek O Ses Türkiye maceralarına başlamak istiyorlar. Jüriler in döndüremeyen yarışmacılar maalesef üzülerek yarışmaya veda ediyorlar. Jüriler in döndürüp yarışmada kalmayı başaran yarışmacılar ise şampiyonluk yolunda ilk adımı atmış oluyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Sibel Benekli’de ilk adımı attı. O Ses Türkiye’nin bu seneki şampiyonluğa en yakın adaylarından olacak gibi görünen Sibel güzel sesi ile stüdyodaki seyircileri, jürileri ve ekran başındaki izleyenleri derinden etkiledi.

O Ses Türkiye Sibel Benekli Kimdir Kimi Seçti?

Ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, Cumartesi ve Pazar akşamları TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Yarışmaya oldukça etkileyici sesler katılıyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarında eksik kalan sesleri arıyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Sibel tam olarak o eksikliği dolduracak gibi görünüyor. Jüriler yarışmacıyı takımlarına almak için ellerinden geleni yaptılar.

O Ses Türkiye Sibel Benekli Kimdir Kimi Seçti?

Sibel Benekli, 46 yaşında ve yarışmaya Muğla’dan katılıyor. Bir çok ünlü sanatçının vokalistliğini yaptı. Murat Boz’un da vokalistliğini yaptı. Müziğe ilkokul yıllarında öğretmeni vasıtasıyla başladı. Murat Boz, Seda Sayan ve Beyaz’ı döndürmeyi başardı. Oğlu’da O Ses Türkiye’ye katıldı ve Beyaz’ın takımına girdi. Sibel ise Seda Sayan’ı seçti ve oğluna rakip oldu.