O Ses Türkiye Serhat Erkal Kimdir Kimi Seçti?

TV8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar akşamları yayınlanan O Ses Türkiye yarışması birçok yeni ve kaliteli ses keşfetmeye devam ediyor. 7 Aralık günü yarışmaya katılan Serhat Erkal jürileri döndürmeyi başardı. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla izlediğimiz O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarını tamamlamalarına kısa bir süre kaldı. O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor. Bugün yarışmaya katılan isim dinleyenlere ve jüriye kendisini hayran bıraktı.

O Ses Türkiye Serhat Erkal Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye yarışması hem dünyaya hem de Türkiye’ye birçok yeni sanatçı kazandırıyor. Daha önce Aleyna Tilki ve İrem Derici de O Ses Türkiye yarışmasından sonra kariyer basamaklarını tırmanmaya başladılar. Tüm yarışmacılar yarışmaya hayalleri uğruna katılıyor ve herkes bir jürinin takımına katılmak istiyor. Jürileri döndürmeyi başaran yarışmacılar mutluluktan havalara uçuyor ancak jürileri döndüremeyen yarışmacılar ise üzüntüye boğuluyor. Onları teselli etmek de yine jüri üyelerine düşüyor.

O Ses Türkiye Serhat Erkal Kimdir Kimi Seçti?

Serhat Erkal 41 yaşında ve müzik eğitmenliği yapıyor. Evli ve bir çocuk sahibi. Yarışmaya Murat Boz’un takımından devam edecek.