O Ses Türkiye Şarikan Peker Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Şarikan Peker Kimdir Kimi Seçti?

Ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye TV8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar akşamları izleyici ile buluşuyor. Türkiye’nin birçok şehrine gidip seçmeler yapan ve Türkiye’ye ve dünyaya yeni sesler kazandıran O Ses Türkiye yarışması ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Yarışmaya Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden yarışmacılar katılıyor. Güzel sesleri ile seyircileri, izleyicileri ve jürileri oldukça etkileyen yarışmacılar jürileri döndürüp yarışmadaki serüvenlerini devam etmek istiyorlar. Bu akşam yarışmaya yine oldukça güzel sesler katıldı. Yarışmada şarkısını seslendiren Şarikan Peker iki jüri üyesini de döndürmeyi başararak iddiasını kanıtladı.

O Ses Türkiye Şarikan Peker Kimdir Kimi Seçti?

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulanıyor. Jürilerin takımlarınını oluşturmasına kısa bir süre kaldı. Yarışmaya birbirinden güzel sesler gelmeye devam ediyor ve jüriler de o sesleri kendi takımlarına olarak bu sene yarışmada şampiyon olmayı istiyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Şarikan Peker’i takımına alabilmek için Beyaz ve Seda Sayan oldukça uğraştılar.

O Ses Türkiye Şarikan Peker Kimdir Kimi Seçti?

Yarışmaya bu akşam katılan Şarikan Peker 21 yaşında ve yarışmaya Van’dan katılıyor. Çello ve piyano çalıyor. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde Müzik öğretmenliği bölümünde okuyor. Ağabeyi de müzikle uğraşıyor. O Ses Türkiye yarışmasına Beyazıt Öztürk ile devam ediyor.