O Ses Türkiye Özgür Önal Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Özgür Önal Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye yarışması her sene olduğu gibi bu sene de ekranların sevilen yarışması olmaya devam ediyor. Yayınlanan her bölümüyle reytinglerde en üst sıralarda yer alan O Ses Türkiye yarışması ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. O Ses Türkiye yarışmasının seçmeleri Türkiye’nin farklı şehirlerinde yapılıyor. Yarışmaya keşfedilmeyi bekleyen birçok güzel ses katılıyor. Yarışmaya bu akşam katılan Özgür Önal ise yarışmanın final adaylarından olacak gibi görünüyor. Sesiyle herkesi kendisine hayran bırakan Özgür oldukça güçlü bir sese sahip.

O Ses Türkiye Özgür Önal Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması Cumartesi ve Pazar günleri TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Seda Sayan ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarını oluşturmak üzereler ancak yarışmaya gelen ve sesini beğendikleri yarışmacıları takımlarına alarak O Ses Türkiye 2019’un şampiyonu olmak istiyorlar. 15 Aralık akşamı yarışmaya katılan Özgür’ü takımlarına almak için oldukça uğraş verdiler. Yarışmanın finale en yakın adaylarından olacak gibi görünen jüri üyeleri takımlarında görmek istediler.

O Ses Türkiye Özgür Önal Kimdir Kimi Seçti?

Özgür Önal 35 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor konservatuar çıkışlı olan yarışmacı bağlamada çalıyor ve Murat Boz ile lise yıllarından tanışıyor. Yarışma da Dermanımsın isimli şarkıyı seslendirdi ve yarışmada yoluna Beyaz ile devam ediyor.