O Ses Türkiye Özgenaz Bilgili Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Özgenaz Bilgili Kimdir Kimi Seçti?

TV8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına bugün de birbirinden farklı sesler katılmaya devam etti. Yarışmaya bu akşam katılan Özgenaz, söylediği şarkıyla stüdyodaki herkesi kendisine hayran bırakmayı başardı. Özgenaz Bilgili, 2016 yılında O Ses Çocuklar’a katılmıştı ve Hadise’nin takımında yarışmıştı.

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu ve TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Yarışmanın seçmeleri birçok farklı şehirde devam ediyor ve yarışmaya Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden yarışmacılar katılıyor.

O Ses Türkiye Özgenaz Bilgili Kimdir Kimi Seçti?

Jüriler takımlarında eksik olan sesleri aramaya devam ediyorlar ve yarışmaya katılan ve seslerini beğendikleri yarışmacıları takımlarını alabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Özgenaz, jürileri de oldukça etkiledi ve jüriler yarışmacıyı takımlarına almak için ellerinden geleni yaptılar. Beyazıt Öztürk, Hadise ve Murat Boz’u döndürmeyi başaran Özgenaz, Believer isimli şarkıyı seslendirdi.

Tv8 ekranlarında yayınlandığı her gün izleyicilere eğlenceli dakikalar sunan O Ses Türkiye yarışmasında bugün de oldukça güzel anlar yaşandı. Bir çok farklı ve güzel ses sahnede şarkılarını söylediler ve jürileri döndürmeye çalıştılar. Bu akşam şarkısını söyleyen Özgenaz, üç jüriyi döndürmeyi başardı ve O Ses Türkiye macerasına başladı.

O Ses Türkiye Özgenaz Bilgili Kimdir Kimi Seçti?

Özgenaz yarışmaya İstanbul’dan katılıyor ve lise son sınıf öğrencisi. Daha önce de O Ses Çocuklar’a katıldı. Sekizinci sınıfta öğretmenleri ile beraber yurt dışı turnelerine gitti. Şan dersleri de alan Özgenaz, yarışmada bu akşam Believer isimli şarkıyı seslendirdi ve yarışmada yoluna Beyazıt Öztürk ile devam ediyor.