O Ses Türkiye Ozan Can Lök Kim? Nerede Sahne Alıyor?

O Ses Türkiye Ozan Can Lök Kim? Nerede Sahne Alıyor?

Tv 8 ekranlarında heyecanla takip edilen O Ses Türkiye programı izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Programda elemelerin sonuna gelinirken yavaş yavaş düello bölümlerine doğru yaklaşıldı. Acun Ilıcalı O Ses Türkiye programını yıllar önce yurt dışından Türkiye formatını oluşturarak getirmişti.

14 Aralık Cumartesi gününde O Ses Türkiye programında çok kaliteli sesler sahne aldı. Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Hadise ve Murat Bozun jüri üyesi olduğu yarışma izleyenlere duygusal dakikalar yaşattı. Beyazıt Öztürk’ün izleyenleri kahkahalara boğduğu yarışma zaman zaman da duygusal dakikalar yaşatıyor. O Ses Türkiye’ye bu gece Gesi Bağları türküsü seslendirildi.

O Ses Türkiye Ozan Can Lök Kim? Nerede Sahne Alıyor?

Ozancan Lök Ankaradan katılıyor ve evli 1 çocuk babası. Müziğe babası sayesinde başlamış. Babasını kaybetmiş. Amcası enstruman çaldığı için ondan etkilendim ve müziğe başladım. Daha önce o ses Türkiye ye katıldım ama jüriyi döndürmeyi başaramamıştım dedi. Acun bey beni davet etmişti. Tekrar katıldım ve 4 jüriyi de döndüreceğim dedi. Gezi bağladı türküsünü seslendirdi. Ozan’dan Lök Seda Sayanı döndürmeyi başardı ve onun takımına gitti. Ozan’dan Lök Ankara kızılayda sahne alıyor.