O Ses Türkiye Nazlıcan Arslan Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Nazlıcan Arslan Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye yarışmasına 11 Ocak 2020 Cumartesi günü katılan Yüksekovalı Nazlıcan Arslan, anlattıklarıyla herkesi duygulandırdı. Yarışmaya ailesinden habersiz başvuru yapan Nazlıcan’ı dinleyen herkes, iyiki yarışmaya gelmişsin dedi. Söylediği şarkı ile üç jüri üyesini de döndürmeyi başaran Nazlıcan, iddialı bir yarışmacı olduğunu da kanıtladı.

Seda Sayan, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk’ü döndürmeyi başaran Nazlıcan, bizim oralarda bu tarz şeyler hoş karşılanmaz. O yüzden ailemden habersiz bu yarışmaya başvurdum dedi. Sesinin güzel olduğuna ve jürileri döndüreceğine inanan Nazlıcan, ne olursa olsun burada olmak istediğini de söyledi.

O Ses Türkiye Nazlıcan Arslan Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler, takımlarında eksik olan sesleri arıyorlar ve bu akşam yarışmaya katılan Nazlıcan, o eksikliği dolduracak gibi görünüyor. Özgüveni ve güzel sesiyle jürileri etkileyen Nazlıcan, üç jüri üyesini döndürmeyi başardı ve O Ses Türkiye’de ben de varım dedi.

Söylediği şarkı ile stüdyodaki seyircileri ve jürileri oldukça etkileyen Nazlıcan, üç jüri üyesini döndürmeyi başararak, ailesine de neden burada olduğunu kanıtlamış oldu. Özgüveni ve güzel sesi ile herkesi kendisine hayran bırakan yarışmacı, hayat hikayesi ile de herkesi derinden etkiledi.

O Ses Türkiye Nazlıcan Arslan Kimdir Kimi Seçti?

Nazlıcan Arslan 20 yaşında ve yarışmaya Hakkari Yüksekova’dan katılıyor. Öğrenci olan yarışmacı müzikle amatör olarak ilgileniyor ve daha önce böylesine ihtişamlı bir sahnede hiç yer almadı. Bu akşam Merdo isimli şarkıyı seslendiren Hakkarili Nazlıcan, güzel sesi ile herkesi adeta büyüledi. O Ses Türkiye’ye katılmanın hayali olduğunu söyleyen Nazlıcan, hayalini gerçekleştirmek için burada olduğunu da söyledi. Nazlıcan bu akşam üç jüri üyesini döndürdü ve yarışmada yoluna Murat Boz ile devam ediyor.